Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ismeretlen lány ma megdics...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismeretlen lány ma megdicsérte a pólómat. Akkor ez jel, hogy ismerkedni szeretne?

Figyelt kérdés

Tudni illik anime fan vagyok, és ma éppen egy Bakugo-s pólóba mentem iskolába. Viszont egész nap megakadt a szemem egy lányon, aki ha arra néztem, végig engem figyelt, majd mikor látta, hogy rá pillantok elkapta a fejét.

Éppen felfelé tartottam a barátaimmal, mikor is észrevettem, hogy a lány a lépcső tetején várakozó álláspontban van. Mikor elsétáltam mellette gyors elém sietett, és aztmondta -Hallod imádom a pólód!-mire kinosan elnevettem magam vele együtt. Ezután a lány egy halkabb -végre valaki-szócska kíséretében berohant a termébe, aminek az ajtajában pár vigyorgó lány várta.


Abban biztos vagyok, hogy a lány rám várt, viszont nem tudom mit akart ez jelenteni...

Egyik barátnőmet megkérdeztem az esetről, mivel egész nap azon a lányon gondolkoztam, és aztmondta, lehet hogy ismeri, és ha ugyan az a személy, akkor lezbikus. Tudni illik nőnemű lény vagyok és homoszexuális. (homofóboknak üzenem, hogy nem vagyok kíváncsi a vélemnyetekre, én így vagyok boldog)


Szóval a kérdésem az, hogy ezt vehetem-e jelnek, hogy ismerkedni akar velem, vagy csak szimplán egy másik anime fan?



#lány #tetszik #bejön #dícsérte
2021. máj. 10. 19:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve elég fíús vagyok, szóval könnyen lerí rólam a szexualitásom.
2021. máj. 10. 19:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyílt rád, és szívesen ismerkedne veled
2021. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet eldönteni, mindkettő lehetséges. Ha nagy rajongó, akkor már látta a pólódat gondolom egész nap és mivel azért animés emberekkel nem annyira könnyű ismerkedni (hiába vannak sokan, jó páran zárkózottak vagy nem merik felvállalni, stb.), lehet csak örült hogy talált egy vélhetően másik rajongót.


De az is benne van hogy tényleg tetszettél neki (ha szintén nem hetero). Ha javasolhatok, legközelebb keresd meg és kezdj el beszélgetni vele, nem kell nyomozgatni és kutakodni utána másokkal. Az anime meg is van alap témának, te is mondhatod hogy te sem gondoltad hogy van másik rajongó a suliban - megkérdezheted mikor kezdte nézni, mi tetszik neki benne, neki vannak-e ilyen pólói vagy ruhái, miket néz még, mióta animézik, mik a kedvencei, con-ra jár-e, stb., innentől meg bármilyen téma jöhet már.

2021. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak tetszett neki a pólód és valszeg ő is szereti azt az animét. Kár ez ilyenekbe többett belemagyarázni.
2021. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Egy ismeretlen lány ma megdicsérte a pólómat."


Vagy te is olyan univerzumban kerültél amelyiknek egyetlen lakója egy távoli alak aki dícséreteket kiabál.

A Family Guy-os Sztyuinak is oda kiabálta.

2021. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nem ő volt az véletlenül?

13:25-nél látható

2021. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bferike válasza:

Szerintem nyert ügyed van, ebből szép lassan szerelem lesz.

De egyet ígérj meg:

Nem a Bakugo nevet kapja a gyermek évek múlva, ha sor kerül rá.

2022. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!