Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek jóval vonzóbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jóval vonzóbb lányok körében?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, még nem volt barátnőm..évekkel ezelőtt próbálkoztam nőkkel összejönni, csak túl béna voltam..így sokszor elcsesztem a dolgot az önbizalomhiány miatt. Mostanában már sokkal magabiztosabb vagyok, meg változtam személyiségileg is..szoktak lányok néha rám írni, úgy havonta, másfél havonta..csak azok általában nem jönnek be nekem, mert sok éretlen közöttük, vagy külsőre nem jönnek be. Vannak lány ismerőseim, úgy érzem sok esetben, mintha nem jönnék be nekik..mit csináljak, hogy ez változzon? Hogy kinyíljanak olyan ajtók,amik addig úgymond zárva voltak? Tehát bejöjjek olyanoknak, akik eddig nem úgy tekintettek rám? 20/F


Egyébként elvileg nem nézek ki rosszul..igényes próbálok mindig lenni meg minden stb. szoktam edzeni, van közepesen kidolgozott izomzatom.



2021. máj. 11. 02:27
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Én eléggé nem szeretek csak úgy beszélgetni emberekkel meg ismerkedni, eléggé introvertált vagyok.

Viszont eddig volt 2 barátnőm, igazából csak arról nyertem tapasztalatot, hogy mennyire toxic tud lenni egy barátnő, szóval nem maradtál le semmiről.

Őszintén? Ha megismered igazán magad, akkor tudni fogod, hogy kb. milyen lány illik hozzád vagy milyen lánynak tetszenél vagy valami ilyesmi.


De vírus idején meg inkább csak neten lehet ismerkedni, azzal meg sok embernek rossz tapasztalata van :/


20/f

2021. máj. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. Persze,.. Amúgy a kérdés inkább az, hogy olyanokat, hogyan nyerjek meg, tegyek nyerhetővé, akiknél elsőre nem jöttem be?
2021. máj. 11. 03:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. olyan, mint amikor rádírnak olyan lányok akik neked nem jönnek be...😂 Szóval kb. te is olyan vagy aki elsőre elítéli őket, vagy te is adnál nekik esélyt másodjára?
2021. máj. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szempontból alapból hátránnyal indulsz hogy még 20 évesen nem volt barátnőd. (Mármint a lányok szemében ez nem biztos hogy vonzó)

Viszont azt tanácsolnám neked hogy ne azoknál akarj bevágódni akiket régóta ismersz, mert bár valószínű egészségesebb kapcsolatod lehetne velük mégsem lenne könnyű megnyerni őket. Az első benyomás nagyon fontos, nem kell rá stresszelni csak lazának kell látszani és magabiztosnak aztán időbe rátérni az ismerkedési szándékodra különben friendzoneba kerülhetsz ha nem lépsz időbe. Ha eljársz társaságba, bulikba (igen a vírushelyzet idején is vannak házibulik, és nem nehezíti meg az ismerkedést semmiben a vírus) akkor úgyis megismersz új embereket, több lányt és próbálkozhatsz.


A legtöbb lánynak az imponál ha izgalmas vagy és pörgős életet élsz nem unalmasat, tehát nem otthon ülsz egész nap és filmezel vagy eszel hanem jársz el haverokkal, van hobbid vagy bármi ilyesmi.

18/F

2021. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2#, oké..én értem a logikádat, és jogos is a felvetésed. Ezeket a lányokat mostanában utasítottam vissza,..mindegyiket más miatt..valamelyik 16 éves volt, volt olyan akinek túlsúlya volt elég erősen,..olyan is, aki annyira magába forduló volt, hogy nem tudtam vele mit kezdeni..nem szeretett járni szórakozni sehova, nem voltak barátai,és ha szóba került valaki a városból azt általában nem ismerte.Nem szerette azokat a filmeket, sorikat amiket én,és ennek a fordítottja is bevált.A poénjaimat bunkónak gondolta,mert túl érzékeny volt hozzám, politikával nem foglalkozik, és túlságosan rámenős is volt az elején. Ezzel így nem tudtam mit kezdeni..

Arra akarok kilyukadni, hogy én őket mostanában utasítottam vissza, én a crushaimmal legalább másfél éve nem beszéltem, más a külsőm..kiedzettem magam, sokkal extrovertáltabb vagyok, és beszédesebb, meg talán komolyabb is, idk..csak számít valamit ez a sok fejlesztés..azt hozzáteszem, hogy én anno szerintem inkább a személyiségem miatt nem jöttem be.


Vannak lánybarátaim, tőlük nem is akarok semmit..a probléma az, hogy vannak bulik, ahol találkozok lányokkal baráti körömön kívülről, és nem érzem azt, hogy automatikusan bejönnék, bár nagyon nem is próbáltam ilyen témákra terelni a dolgot.


#2, hát..most jut eszembe..ugye 20 éves vagyok..amikor 17 éves voltam,akkor lekoptattam az egyik évfolyamtársamat,mert nem tetszett..de olyan sokat fejlődött 2-3 év alatt, hogy most rá is vetném magam rendesen, ha akarna valamit XD. Sokat fejlődött..csak sajna van pasija azóta, késő bánat.


Szóval szerintetek?

2021. máj. 11. 13:21
 6/10 A kérdező kommentje:
* vagyis 2. válaszoló, akkor ez esetben #3
2021. máj. 11. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, hogy ha eddig nem tekintettek rád azok a lányok potenciális partnerként, akkor nem is fognak. Hidd el, ha tetszettél volna nekik, annak lettek volna jelei.

Inkább ismerkedned kéne. Jön a nyitás, lehet menni hamarosan szórakozni, edzeni, múzeumba, kávézóba, bárba stb stb. Társkeresőt is meg lehet próbálni, csak tudni kell szűrni, nem belebolondulni az első szimpi csajba na meg nem is százával irogatni rájuk.

2021. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pedig a munka meghozza gyümölcsét.:D Nyelvvizsgámat 3x írtam meg, 1.re nem ment..küzdöttem, 2.ra sem sikerült..3.alkalommal lazán ment. Meg én tudom ki vagyok, számomra lehetetlen nincs XD. Annyi, hogy szerintetek, hogyan indítsak? Milyen legyen az öltözködésem? Személyiségileg milyenek adjam elő magam?
2021. máj. 11. 17:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha nem adod saját magad és nincs saját személyiséged. És mondjuk, ha bele is szeret egy lány a megjátszott személyiségedbe, utána már csak azt fogod felvenni?😂 Sosem leszel önmagad? Vagy ha igen akkor meg szakít veled? Vagy csak egy rövid időre kell a lány?
2021. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9#, nem ismersz engem, nem tudod milyen személyiség vagyok. Abból amit leírtam biztos az jön le, hogy egy egoista, nyomulós paraszt akarok lenni XD, Nem, nem erről van szó...... Sokan azt hangoztatják, hogy ne változz meg senki kedvéért..a kérdés az, hogy miért ne lehetne olyan dolgokban változni, ami mindenképpen pozitív tulajdonság? Mondok egy példát..ha én egy igénytelen ember vagyok, aki nem szeret foglalkozni a külsejével, meg fárasztó számára..na meg introvertált is vagyok, illetve harsány vagyok (ezek mind hozzá tartoznak a személyiségemhez,aki vagyok)......akkor miért baj az, ha ezeken a negatív tulajdonságaimon változtatok mások kedvéért? Egy igénytelen, introvertált, harsány ember vagyok, és várjam, hogy jön valaki, aki magamért szeret, úgy ahogy vagyok?Első látásra? Szikra? XD Nem hiszek ebben..ha a negatív dolgokat, amik hozzám tartoznak, és csak azokat megváltoztatom, az szerintem egy jó dolog. Ha önbizalom teljesebbé, extrovertálttá, társaságivá és igényesebbé válik valaki emiatt, és dolgozik kicsit is az eredményért azzal mi a baj? Nem az egyéniségemet adom fel! Ugyanaz lesz az érdeklődési köröm, ugyanazokat a tárgyakat fogom szeretni, ugyanazokat a sorozatokat fogom szeretni, a sört és focit továbbra sem fogom bírni ...stb. Csak kompromisszumot kötök, utánanézek ő miket szeret, mi az érdeklődési köre, meghallgatom stb. Ha szakít velem ezért, akkor nem fog érdekelni..azt jelenti nem működött volna, ha ez felmerült benne..mindenesetre adok esélyt minden kapcsolatnak, össze kell jönni, ha csak rövid időre is, és abból látni mi lenne az egészből. Szerinted? Ez az én álláspontom. Nem rövid időre kell a lány feltétlenül, úgy fogalmazok, hogy ezt ő dönti el. Ha maradni akar hosszútávon, akkor kitartok mellette, amíg tudok. Ha egyszeri alkalmat akar, és tudom, hogy lelép utána, akkor is rendben. Minden rendben, én csak teszem a dolgom, próbálok minél többet nyerhetővé tenni.
2021. máj. 12. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!