Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hölgyek! Hogy legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Hogy legyek férfiasabb, vonzóbb, romantikusabb, udvariasabb?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságot is jöhetnek! Eléggé vágyom már egy barátnőre, de eléggé undorító vagyok, minden tekintetben, ezért lehet hogy soha nem lesz... Mit tegyek, hogy férfiasabb, udvariasabb és romantikusabb legyek, hogy vonzóbb legyek? Szeretném, ha nem egy kisfiút látnának bennem, hanem egy komolyan vehető, udvarias, férfias fiút. Sajnos eléggé önbizalomhiányos vagyok, az eddig ért visszajelzések miatt sok téren... Köszönök előre is a segítségetek!

2021. márc. 6. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden lánynak más jön be, csak legyél önmagad... Sokan szeretik ha egy fiu/férfi magabiztos és hogyha tudja mit akar... De ha mindez nem te vagy akkor nem fogod jól érezni magad a kapcsolatodban, mert a barátnőd abba az emberbe szeret majd bele... Csak legyél önmagad és hidd el lesz valakid
2021. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát így nem hinném, eléggé undorodom még magamtól is, mert undorító az az ember, aki jelenleg vagyok, pedig tudom mit kellene tennem annak érdekében, hogy kitörjek... :'-(
2021. márc. 6. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
De mi miatt tartod magadat undoritonak... Lehet hogy valakinek amit te undoritonak tartasz az fog tetszeni
2021. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nehezen... Vagy ha ez valakinek tetszene, az egész biztosan, egy primitív, bunkó és csúnya valaki lenne (tapasztalat).
2021. márc. 7. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!