Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az ami felkeltheti irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami felkeltheti irántam a srácok érdeklődését? Mitől lehetek vonzóbb?

Figyelt kérdés

Életemben egyszer vallottak nekem szerelmet, és az is az unokaöcsém volt 6 évesen. Egy srácnak sem tetszem, általában kerülnek. Volt egy fiú akivel volt hogy akár egy órát is beszélgettünk, kedvesnek tűnt, megkedveltem. Így mikor karantén lett márciusban hiányozni kezdett a beszélgetés, ezért megkerestem instán (egy hónap volt, mert a vezeték nevét sem tudtam) de aztán húsvét körül írtam neki, egy napig még válaszolt, csak 1-2 szóban, de én boldog voltam, de mikor másnap írtam neki azt mondta hogy stresszes a suli miatt, sokat tanul, fáradt, ezért írtam is hogy akkor nem zavarom, és ezt megnézte azóta pedig semmi válasz. Most őszintén ha összebarátkozni sem tudok egy fiúval, akkor soha nem lesz kapcsolatom, mi?...

annyira vágyom rá már évek óta, még olyan is volt azt hiszem 6x hogy randira hívtam egy srácot, 4 csuklóból nemet mondott, 2 pedig igent, de nem jött el. Szóval van valakinek tippje hogy mit tehetek, vagy törődjek végre bele hogy ez a sorsom...?

17l, köszi előre is



2020. nov. 12. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Ezen én is sokat gondolkodom, bár én fiú vagyok és szerencsére sikerül felkeltenem több lány érdeklődését. Bár én többet akarok, viszont általában pont az olyanokét keltem fel, akik szórakozni akarnak / rövid kapcsolatot, vagy olyanét akinek már van barátja. Ha te esetleg felkelted sok srác érdeklődését, az még nem fogja azt jelenteni, hogy olyan minőségi kapcsolataid lehetnek vagy lesznek, persze azért valamennyire jó érzés, hogy érdeklődnek irántad. Viszont egy idő után ez is unalmas és ugyan úgy egyedül leszel. Mondjuk lehet, hogy csak én vagyok ennyire szerencsétlen ebben. :P

Talán a netes ismerkedés jó ötlet neked, vagy járj sok új közösségbe, hobbi stb, bár azt most nem tudom mennyire lehet a korlátozások miatt.. Sok sikert azért! :)

2020. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Nehogy elkeseredj!

Van számodra fiú, csak egymásra kell találnotok. Túl fiatal vagy ahhoz, hogy már eldobd a fegyvert.

Ha iskolás vagy, tartózkodj sokat annak a fiúnak a látóterében, akit kedvelsz. Van barátnőd, akit megkérhetnél, hogy szóljon a fiúnak, hogy szimpatikus Neked, de nehogy azt is mondja neki, hogy Te kérted meg erre.

Ha már dolgozol, akkor nézz jól körül a munkahelyeden.

Öltözz csinosan, de ne cirkuszi bohócosan. A sminked legyen szerény, de az arcodhoz, hajadhoz illő. Mosolyogj, ha fiúval beszélsz, vesd hátra a hajad, nézz rá néha a szemed sarkából, "véletlenül" ütközz vele az ajtóban és kérj elnézést, simítsd meg a karját, hogy ne fájjon neki...

2020. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Valahol vár rád az igazi, hidd el!

Ne add fel, de ne is erőltesd, ha rágörcsölsz csak rosszabb lesz. Csak ismerkedj, barátkozz.


Ha gondolod írhatsz nekem is, unatkozok amióta nem lehet kijárni este.

2020. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
17 évesen nekem sem volt senkim, pedig vékony, formás, csinos voltam, szépnek is mondtak. 18 évesen csókolóztam először és volt két futó kapcsolatom. Majdnem 20 évesen találtam meg az első komoly kapcsolatomat. Nyilván nem akarok alig több, mint fél év után házasságot, örök hűséget kiáltani, de nagyon szeretjük egymást, jól haladunk. Hidd el, 17 évesen elképzelhetetlen volt számomra, hogy kb 2 évvel később így fogok élni, kelleni fogok valakinek. Fel a fejjel, nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy úgy érezd, elkéstél bármivel is:)
2020. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!