Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adjam magamat vagy változzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam magamat vagy változzak meg hogy legyen párkapcsolatom? 18/f

Figyelt kérdés

Nyilván a magamat adjam kéne hogy legyen a helyes válasz viszont annyi minden van amin változtatna magán az ember gondolom. Járok edzeni is nemrég óta de nem vagyok különösen izmos, visszafogottabb , barátságos srác vagyok. Viszont eddig akiknek tetszettem nem voltam rajuk nyitott akik meg nekem azok elhajtottak és emlékszem mindig próbáltam megfelelni változtatni magamon. Kell ez vagy ha valaki szeretne tőlem valamit az elfogad ahogy vagyok? Itt a változás alatt más ruhát, gyurast , viselkedést értek. Akik bejöttek nekem azoknak nem jött be hogy nem vagyok olyan mint Nagyon sok srác, hogy nem járok buliba, inni hetente, hanem fontos számomra a karrier amit építeni szeretnék, vannak céljaim , és amúgy nem vagyok csúnya gyerek aztmondjak jóképű vagyok és én nem látom magam kevésnek

Viszont az introvertalt stílusom ha akarom se tudom megváltoztatni, meg nem is szeretném mégis olyanoknak van kapcsolata akiknek céljuk sincsen és oda vannak értük. Ilyenkor mondják hogy majd találsz valakit aki elfogad meg nem a menőséget nézi de ez szerintem már hülyeség mert nagyon sokan előítéletesek


2021. máj. 12. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha változtatsz magadon, akkor egy lány nem beléd lesz szerelmes, hanem egy színjátékba. Minden kapcsolatod tönkre fog menni rövid idő alatt, ha a lányok rájönnek, hogy nem az igazi személyiségedet mutattad nekik. Rengeteg hasonló személyiségű lány van (itt GyK-n is), akikkel remek kapcsolatod lehetne, csak rájuk kell találni. Viszont neked is lépned kell, nem fog minden csaj az öledbe hullani.:)
2021. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb találni fogsz valakit, akivel kölcsönösen tetszettek egymásnak. A sok ma már átlagnak nevezhető emberekkel, akikről beszéltél, ne foglalkozz. Jönni fog valaki, akinek tökéletes lennél. Egyébként pl. ha fiatalabb lennék, a te korosztályod, akkor bejönne az amit mondtál magadról. Szóval, fel a fejjel. :)
2021. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első mond, az teljesen igaz. A felvett szerep nem hosszú életű. Inkább szeressenek úgy ahogy vagy és csak magad miatt változz, ha szeretnél. Ne akarj megfelelni senkinek. Neked már fontos a karrier, ezt a csinibabák nem mindig értik, nekik az számít, hogy legyen pénzed és kiegészítőként “hordjanak”... Ne mindenáron külső és felszínes ismertség alapján akarja valakivel kapcsolatot (ha így van). És igen, aki szeret téged annak tökéletlenül is tökéletes vagy
2021. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!