Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Minél több véleményre lennék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél több véleményre lennék kíváncsi várjak hátha megváltozik vagy én változzak?

Figyelt kérdés

Már 9 hónapja eggyütt vagyok a barátnőmmel aki eléggé gyerekes de nagyon szeretem,

Kezd nálam betelni a pohár semmi tiszteletet nem mutat felém csak úgy bemutat és elmond mindennek elvárja hogy nevessek rajta és én is mutassak be neki (állítólag minden normális tini azt csinálja) nekem az ok nélkül nem megy ,mivel szeretem



2018. ápr. 8. 01:15
 1/8 egyre ***** válasza:
Szóltál már emiatt neki? Mert kéne.
2018. ápr. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
vicceld meg azzal, hogy benne hagyod a szlottyot aztán nem küldöd abortuszra de a szülés után szakítasz vele és lelépsz a picsäba
2018. ápr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
10%
Köpd le és dobd ki a ruháit a lakás elé.Ha ez nem elég akkor zsírfoltos atlétában verd el a pofáját.
2018. ápr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy valakiért érdemes megváltozni és az csak te vagy. Ami azt jelenti hogy tudod milyen vagy és tudjad azt is mire van szükséged!


Gondolom nem arra hogy minden szarnak elmondjon egy csicska 😀 nem vagy használt tárgy vagy mégis ? 🙂 rajtad áll a döntés

2018. ápr. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már szóltam neki igen köszi a gyors válaszokat
2018. ápr. 8. 10:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Jah és az nem fog menni, mivel nem akar velem szexelni pedig pár hónapja még nem így volt
2018. ápr. 8. 10:23
 7/8 Yoda m. ***** válasza:
100%

Azt üzenem: Jól gondold át, hogy az eddigiek alapján mit is várhatsz el Tőle.

Ne azt akard, hogy Ő változzon, mert akkor akár erőszakot (lelki terrort) is alkalmazhatnál... inkább arra gondolj, hogy Neked szükséged van-e PONT ŐRÁ. (Vagyis inkább azon változtass, amire tényleges ráhatásod lehet, vagyis Önmagadon, a Te álláspontodon.)

Vagy tényleg azt hiszed, hogy Ő lehet az egyetlen 1 személy (széles e világban), akire Neked szükséged van (és lesz is a jövőben) és viszont is?

Csak kérdem.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húha, hát köszi
2018. ápr. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!