Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom magamról elképzelni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom magamról elképzelni, hogy valaha lesz párkapcsolatom. Hogyan változzak meg? 18/l

Figyelt kérdés

A szerelemben odaadó lennék, mindent megtennék a másiknak, de sosem sikerül összejönnöm azzal, aki éppen tetszik. Szerintem nem elég vonzó a személyiségem. Kicsit visszahúzódó vagyok, de nagyon rápörgöm a párkeresésre.


Nem tudom, mit mondjak magamról. Kérdezzetek, amit csak fontosnak tartotok és kérlek segítsetek!

(Most is lenne egy fiú, de teljesen kilátástalannal érzem magam miatt az egészet :'( )



2016. jan. 2. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet. De ha ismered az illetőt ès nèha szoktatok beszèlni akkor nincs gond. De ha teljesen idegen, akkor már nehezebb ügy. Akkor talán keresni kell egy közös barátot aki esetleg bemutat titeket egymásnak ès tudtok beszèlgetni.
2016. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Küldj képet és megdumáljuk...
2016. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nos elég rossz a hozzáállásod nem szabad ilyet nyilatkozni magadról h nincs esélyem meg ilyenek...

A szerelmet nem szabad keresni úgyis rád talál

Légy önmagad nem kéne megjátszani semmit

De a lényeg legyél kedves és mondj sok jó viccet h a srác tudjon rajta nevetgélni:)

Menni fog

2016. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel
2016. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hasonló cipöben járunk, csak sajnos én már annyira ronda vagyok, hogy megtagadom magamtól az érzelmeket. Feladtam, nem próbálkozom... Minek? ... :(((((((( Remélem valaki tud valami biztatót...
2016. jan. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó,valakinek biztos, hogy pont te fogol tetszeni
2016. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Esélytelen :( Kezdem azt hinni hogy a világ legrondább nöje vagyok...
2016. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Soha semmi nem reménytelen

De miért gondolod ezt?

2016. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 harkow válasza:
csak irj/irjatok es mindig van aki utt tudhat segiteni.fel a fejjel! :)
2016. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom nem segítek ezzel semmit viszont pontosan ugyan ez a helyzet velem is az utolsó szóig, csak fiúba. :( Ha van kedved beszélgetni a témáról írj.
2016. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!