Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak hamis illúzióim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak hamis illúzióim a kapcsolatokról és miért esek bele olyanba akivel egy szót sem beszéltem? 18/f

Figyelt kérdés
Nem volt még kapcsolatom. 2x voltam igazán szerelmes már ha egyáltalán az volt. Egyszer osztálytarsam volt akivel az elején nem beszéltünk de annyira cuki volt egyszerűen és teljesen itt elkezdtem kb az életünket idealizálni úgy hogy randizni se hívtam utána elutasítás majd magamba zuhanás. Valaki annyira megfog első látásra akkor oda vagyok érte de ekkor teljesen görcsös vagyok , félénk hogy mivan ha elutasít. Valahogy fejben rendeznem kéne hogy spontán csináljam a dolgokat, mert amikor spontan írtam valakinek abból általában jó beszélgetes lett ilyenkor meg elkezd verni a szívem mint az állat hogy jaj kell nekem ez a lány és kb nem is ismerem de hát ha első látásra szimpatikus akkor tultolom. Hogy szokjak le erről?
2021. máj. 12. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Idővel jön a rutin.
2021. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nah, ezzel én is így voltam, hú te, borzasztó volt. 99%-ban MINDEN lány tetszett. Mentem az utcán és csak folytam el, hogy milyen gyönyörű minden nő, érted. Velem is ez volt, hogy első ránézésre bele tudtam szeretni mindenkibe, állandóan az volt, hogy "ő de cukiii! Ő is! Ő is! Ő is! Mindenki ebben az utcában cuki és szép és tuti kedves is!", aztán végül ott kötöttem ki, hogy soha nem lett senkim. :| *El Risitas röhögés*


Úgyhogy ne csak nyáladdz rájuk, mint én tettem, hanem menj oda mindhez, hogy na heli. Muszáj határozottan az asztalra csapni, aztán odamenni egy lányhoz, mint alfahím, hogy érezze, hogy ez igen, ez egy férfi ember, nem pinanyalat.


Hajrá, sok sikert, kitartást! 👊

2021. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,az,amit az előző írt.De ha látod,hogy nem érdekled őt hiába,akkor hagyd ott a francba és ne epekedj utána.Keresd párszor,de,ha ignorál téged meg nem érdekled,akkor haggyad.
2021. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!