Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellene ismerkednem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene ismerkednem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves fiú vagyok. Szlovákiában élek, és ebből fakad a legnagyobb ismerkedési problémám. Kifejtem:

Idén lettem gimnazista, és az év nagy részét otthon töltöttem. Mivel alapiskolában szlovák osztályom volt, illetve viszonylag kicsi suli, falu, hanyagolnom kelett a lányokkal való ismerkedést. Szeptemberben, amikor eljöttem gimibe, megfogadtam, hogy ezen változtatni fogok (eljárok bulizni, randikra, valami normális életet élek). De ez ugye eddig nem volt lehetséges. Most viszont, hogy visszakerültünk suliba, és már csak pár hónap van hátra, szeretnék a fentebb említett dolgok közül párat bepótolni. Azaz legalább a nyári szünetig túlesni ez ELSŐ randimon...

Na már most, a problémám az, hogy a suli, és igazából a város fele szlovák ahová járok. Ezért odamenni lányokhoz kimondottan nehéz, egyrészt mert nem tudom hogyan kéne, másrészt meg azt se milyen nyelven szólaljak meg. Tudom, ez kicsiségnek tűnhet, de csak egy szlovákiai magyar tudja, milyen az amikor magyarul szólsz egy szlovákhoz... Fordítva meg talán roszabb is. Ami leginkább zavar, hogy fogalmam sincs, hogy kellene ezt az egészet csinálni, soha senki nem tanított meg "csajozni". Tehát ebben szeretnék segítséget kérni, ha esetleg valaki volt hasonló helyzetben, vagy van bármi tippje, nagyon megköszönném.



2021. máj. 12. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg írj rá valakire a környékedről és hívd el valahova. Hidd el,így is lehetséges, nem muszáj ám élőben. Az, hogy milyen nyelven beszél közösségi oldalról úgyis könnyebben kideríthető, de ha esetleg mégsem és "rossz" nyelven írnál, az sem baj, kiderülne úgyis, hogy milyen nyelven beszél, ne stresszelj ezen
2021. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A probléma az, hogy nem ismerek túl sok embert a környékemről, és itt főleg szlovákok vannak. Nem szeretnék folyton csak kifogásokat keresni, és azok mögé bújni, de tényleg nem tudom hogyan kellene ezt csinálnom
2021. máj. 12. 21:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!