Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy menjek oda egy lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda egy lányhoz ha csak a számát szeretnem elkérni? Az nem gáz ha bemutatkozok és simán csak elkérem? Vagy hogy kéne odamennem egy ismeretlen lányhoz ha megtetszik? (18/f)

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Itt igazából az a lényeg, ahogy előadod magad. Nem kell semmi extra dolgot mondani elég annyit, hogy: Szia, ne haragudj hogy csak így a semmiből leszólítalak, de ha nem most akkor lehet nem is találkozunk többet. :P

Ha nem vagyok nagyon ellenszenves nem lenne kedved valamikor össze futni, ismerkedni? Ha igen akkor elkéred a számát.

A lényeg, hogy magabiztosan ted és látszódjon, hogy nem esik nehezedre leszólítani egy lányt. Menj úgy oda hogy már tudod, hogy megfogja neked adni a számát.

2021. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Ne haragudj, de egyetlen ép eszű, értelmes lány sem fogja megadni a számát egy vadidegennek, pláne ilyen módon.
2021. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem talán inkább úgy kéne odamenned hozzá, hogy te adod meg a számodat, valami kis cetlin vagy ilyesmi, nem pedig az övét kéred. És így akkor a lányra nincs ráerőltetve semmi, akár gondolkozhat is az ajánlatodon, nem kell ott rögtön eldöntenie stb.

Én legalábbis (lány vagyok) nem szívesen adnám oda egy fiúnak a számom, akkor se ha rendesnek tűnik, mert ki tudja mivel zaklatna vagy ilyesmi. Szóval szerintem az a verzió jobb, hogy te adod oda.

2021. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
71%
Most őszintén, te megadnád a számodat egy vadidegen embernek, csak úgy, spontán? Mert én biztosan nem, függetlenül attól, hogy férfi-e vagy nő. Ezzel a szöveggel semmiképp ne próbálkozz, mert csak elijeszted.
2021. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

2es:Ne haragudj te se, de akkor mégis milyen módon (nem feltétlenül a számra gondolok, hanem az ismerkedésre) ?

Tehát te hogyan gondolod ?

Mi működhet egy értelmes lánynál ?

(Biztos tudod, ha már így kijelentetted)

Ja, és nem beszólásnak ment, ahogy a tied sem.



4es: Ezzel csak elijeszti ?

Mitől lettek a lányok (emberek) ennyire ijedősek ?

Főleg ettől a dologtól, ami azért nem új keletű...

Miért ijesztené el ?


Tehát tényleg nem beszólásnak, de ha "így biztosan nem" akkor mégis hogyan ?

Ha ez tuti rossz, így ne próbalkozzon stb... akkor mi marad ?

Mert eddig csak azt írtatok meg, hogy így tuti nem.

Értitek ?

2021. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Számos módja van ennek...

1) Odamész, előadod az előre jól begyakorolt párzási táncodat, esetleg leküzdöd a legdominánsabb hímet a közelben, hogy lássa a csaj kinek kell udvarolni.

2) Ellopod a telóját, kiolvasod belőle a számát, csak aztán ne felejtsd el visszaadni neki!

3) Odamész, kitalálsz valami frappánsat, és kérsz tőle elérhetőséget. Na már most itt nagyon sokat számít, hogyan tudod eladni magad, és hogy elsőre ill. külsőre be e jössz a hölgyeménynek. A lényeg, hogy ne csak az legyen: szia, nagyon teccel, odaadod a számod? Hanem találj ki valami jót. Pl amit a 2-es vagy ki írt, hogy te adod meg a számodat az tök kreatív.

Mindenesetre sok sikert :)

2021. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tehát, a 3as ötletét tudtad leírni, sajátot nem, csak ostobaságokat, de azért megmondod, hogy így tuti ne :D

+ "találj ki valami jót" :D

(*ha már te vagy a 2es és 4es hsz-elők közül az egyik).

2021. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es. Nem fogom szórol szóra leírni, mit mondj egy lánynak. Mivel ennek az egésznek pont az a lényege, hogy magadat add. Nince semmi értelme valami csajozós szöveget, vagy más szövegét használni. Ha ennyit nem tudsz magad kitalálni az adott helyzetben, valszeg meg sem érdemled a lányt. És nem, a 2-es és a 4-es komment nem az enyém, de látom te azt hiszed egy embernek lehet csak ugyan az a véleménye, 2nek már nem...
2021. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kis szívem, én lány vagyok, de látszik, hogy a 2es és 4es kommentelő csak annyit tett az egészhez, hogy így nem jó.

Gondolom ez még megvan...

Ami azt illeti, nem az a helyzet, hogy nem fogod szóról szóra leírni, hanem az a helyzet, hogy nem tudod.

A 3as, tök fura, hogy mégis tudott valamit írni, és nem szóról szóra... fura nem ?

Neki nem csak a szája járt.

Illetve így a kérdésre sem sikerült válaszolnod, mert az, hogy nem fogod szóról szóra leírni, azzal egy nagy nullát tettél a hozzá az egészhez!

Remélem ez is megvan.

Mert ha nem tudsz(!), vagy nem akarsz "szóról szóra" válaszolni, akkor ott van neked a kis varázsló, és lehet is tovább kattintani.

Az meg, hogy te nagyokosan meg tudod mondani, hogy ki nem érdemel meg egy lányt, ahhoz külön gratulálok!


Az meg külön cuki húzás, hogy a 2es 4es hozzászóló mögé bújsz, hogy jaj, nekik is ugyanaz a véleményük mint neked.

Nem állítottam, hogy a 2es vagy 4es vagy, ha megy a szövegértés, akkor ez is tiszta...talán.

Ami abból a kommentből rád tartozott: ostobaságokat írkálsz, és saját ötletet nem írtál.

Ahogy elnézem, ez változatlan!

2021. máj. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jólvan akkor válaszolok a kérdésre. De kedves kérdező, az nagyon is gáz, ha odamész egy idegenhez, bemutatkozol és elkéred a számát. 10ből talán ha 1 megadja, ahelyett hogy leoffolna, külsőt és stílust leszámítva. Azzal +/-1.

Lehet ez szomorúan hangzik, és nem ez az amit emberek hallani akarnak, de ez az igazság, bárhogyan is szépíted.

Az meg hogy én nem írok példákat, hogyan kellene ezt csinálni, nem azt jelenti, hogy nem tudok. Mivel ez történhet millió helyzetben, és emberrel. És pont azt próbáltam megmagyarázni, hogyha én leírom ÉN mit csinálnék, azzal nem segítek a kérdezőnek. Most erre mondhatod, hogy folyton csak emögé bújok, de ez az igazság.

Menj oda a lányhoz, és légy önmagad. Ne hallgass senki tippjére, ne másold mások szövegét, csak add magad. Ha nem kedvel a lány, ha nem tetszik neki amit mondasz, hát istenem.

És kedves 9-es. Ez a kérdés nem rólam szól, tehát örülnék ha nem engem támadnál, mert különben te sem tettél hozzá semmi értelmeset a kérdéshez. Csak kiosztottál itt minket, de te se mondtad meg a kérdezőnek mit kéne csinálnia, szóval már elnézést, de neked is csak a pofád nagy.

2021. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!