Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy menjek oda egy lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda egy lányhoz ha csak a számát szeretnem elkérni? Az nem gáz ha bemutatkozok és simán csak elkérem? Vagy hogy kéne odamennem egy ismeretlen lányhoz ha megtetszik? (18/f)

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Látom, te sem a legélesebb kés vagy a fiókban 10eske, és még bunkó is!

Na ez biztosan nem jön be senkinek abból a "millió helyzetből" !


Fényezheted magad, senkit sem érdekel.

Megint egy nesze semmi fogd meg jól egy kis közhelyel megspékelve, na ezt aztán kirakhatod az ablakba!


Neked sikerült magadat adnod!

Nálad az ellentettje lenne a javallott!


De nem is kell törnöd magad, hogy "megmondd mit csinálnál" látszik, hogy tök fantáziátlan vagy, és még bunkó is!


A kérdezőnek már írtam priviben tegnapelőtt, mert én tényleg segíteni akarok neki, nem úgy mint te, hogy bele a nagyvilágba, aztán szabadkozni!

2021. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bunkó, csak azokkal akik letámadnak azért, mert van saját véleményem, és nem értenek velem egyet. talán gondolkozz el rajta, miért nem tudod elfogadni a válaszomat, és dobálódzol itt a személyes sértésekkel. Már nem a témát támadod, hanem engem, és mind tudjuk az minek a jele. Különben, még 20x elmondhatod, hogy nem segítek a kérdezőnek, de mindneki pont leszarja a véleményed, majd ő eldönti mi segít neki és mi nem.
2021. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A 7es válaszom vonatkozott rád első ízben.

Abban mi a letámadás, hogy ostobaságokat írkáltál ? (nem ez történt ?)

Nem jön be az őszinteség ?

Vagy jól esik hazudni, és hetet havat összehordani ?


Személyes sértések ?

Szerintem ez akkor kezdődött el, hogy te leírtad nekem, hogy "nagy a pofád", úgy, hogy nem sértettelek meg.

Az erre kapott válasz, hogy bunkó vagy, mert így beszélsz velem, nem tetszik ?

Elmondom, az voltál!

Ha tetszik, ha nem.

Ezen kéne elgondolkodnod és a saját portádon söprögetni először.


Te szeretsz az emberek mögé bújni, és az áldozat szerepében tetszelegni ?


Amikor a témában tettem fel kérdést, az nem tetszett, aztán hogy bunkózól, és elmondom rólad a véleményem, az se tetszik ?


Döntsd már el...


Egyébként 20x-ra sem sikerült érdemlegeset mondanod, ha hiszed, ha nem, de a stílusod az, ami a legtöbbet elárul rólad.


De míg a kérdező tud fejlődni, nálad a bunkóság az marad ;)

De tudom, hogy te a mocsokban érzed jól magad.

S mind tudjuk, hogy melyik kutya ugat...


Ez rád is, és a kérdésre is vonatkozik.

Sehol semmi!


De légy büszke magadra!

Vergődj csak...

2021. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
"te a mocsokban érzed jól magad". Pofám leszakad. Azt se tudod ki vagyok, de úgy beszélsz velem mintha a fiad lennék. Hány éves vagy te? 13? Vagy csak ennyi szabadidőd van, hogy ugyan azt írod le körbe körbe gyakorin?
2021. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A sas nem vadászik legyekre.

Szevasz fido!

Saccolgass csak! ;)

2021. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!