Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szeretne a környezetembe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretne a környezetemben sok ember csak megkapni?

Figyelt kérdés

Nem is öltözök úgy. Egyáltalán nem is olyan a viselkedésem.

Inkább szünetekben is olvasok,mint hogy "pipiskedjek".

De folyamat azt hallom,hogy azért,mert huncut dolgokat csinálsz.

Mióta számít huncut dolognak az,hogy megszerelem a traktort vagy,hogy megetetem a lovakat? :/

Komolyan ennyire "tombolnak" a hormonok..?:(

18/L


2021. máj. 16. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy a kisugárzásod olyan,jól nézel ki,és lehet azt hiszi a többi srác hogy csak "megkapni" szabad...nálunk van srácoknál egy ilyen érzés,amikor valahogy azt érzed a lányon hogy szexelni jó lehet vele,viszont komoly kapcsolatot valamiért nem akarsz tőle...lehet azért mert túl jól néz ki,sokan akadtak már rá,stb és nem tudnám úgysem megtartani érzés. :D Valami ilyesmi.
2021. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig még nem is volt senkim.
2021. máj. 16. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan ezért
2021. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező le pontoztad a hármast, pedig leírta a lényeget.
2021. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem pontoztam még senkit😅
2021. máj. 16. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Akkor nem tudom ki volt , de ki derítem 🤔
2021. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg lehet annyira jól nézel ki, hogy eddig senki sem merte megpróbálni nálad, mert hogy te más kaliber vagy.

Nem tudom, papucsok vagyunk ebben, ezt be kell vallanom srácként. Ma már mindent másképp csinálnék, ha gimis lennék

20/F

2021. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!