Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz, ha valamiért egyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha valamiért egyre kevésbé jönnek be az IRL lányok? Még keresésben is csalódottságok jönnek elő.

Figyelt kérdés

Valamiért ez a kérdés nagyon motoszkál bennem, és nem hagy nyugodni, hogy velem van-e a gond, vagy nem tudom...


Egyre jobban, kevésbé kezd egy IRL lány jobban bejönni, mint mondjuk egy 2D-s vagy esetlegesen egy 3D-s lány.


Ennek okán úgy érzem, ez azért van, mert rengeteg kůrv@t látok, rengeteg dohányzóst, rengeteg olyan embert, aki nem a saját természetét adja, 2km-s műköröm, piercing hegyek, 60 ezer tetoválás, ez így vegyesen... De ez nem csak külsőleg értendő, hanem belsőleg is. Nem lányos viselkedés, nem lányos öltözködés, stb...


Igen, persze felmerül a kérdés, minek panaszkodok, hiszen nem szabadna beleszólni mások dolgába, ezt nem is teszem, nem is hozzám tartozik. Egyszerűen kevés az olyan lány, aki LÁNY. Bájos, cuki, aranyos, nőies!!


Szóval, valamiért jobban bejönnek nekem a 2D lányok, mert azok nagyon cukik, bájosak, aranyosak, nőiesek...


Nem vagyok buta ember, számomra is zavar, hogy egy 2D lánynak jobban örülök, mint egy IRL lánynak. Ez mitől lehet?


Valamint, miért imádom a kis melleket? (A,B) Ettől rossz ember lennék? Rossz lenne, ha csak olyan lányt keresnék, aki ilyen adottságú? Hiszen volt ismerősöm pedonak vagy lolikonnak nevezett amikor látta egyszer 9GAG vagy bármi máson, ha kicsi mellű, mondjuk extra kawaii macskafüles lányokat nézegettem. :D


Most gondolom sokatoknak felmerül a kérdés, hogy ennek a tagnak mégis mi lehet a baja. Vagy beteg lennék, nem tudom.


Azért szeretném tőletek megkérdezni, hátha ti, mint kívülállók, jobban átlátjátok a helyzetemet. Megjegyzem, soha sem volt barátnőm, de valamiért az animés románcok számomra egy idilli képet alkotnak! Ez gond lenne?


Emiatt teljesen bizonytalan vagyok társkeresésben is! Úgy érzem, egy olyan emberre, mint én, senki sem szeretne belém! Csak magányosnak érzem magam, hogy nincs kit ölelgetnem, kivel beszélgetnem, kivel animéznem, filmeznem, lelkemet és szívemet összekötnöm, stb...


Bocsi a sok kérdésért!


19,8/F



2021. máj. 18. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

19,8f?

Ma van a szülinapod?

2021. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak lassan. De ez szerintem nem nagyon osztana a dolgokon. :)
2021. máj. 18. 12:14
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Huh.. Hát tippem sincs milyen az a IRL lány. Sztm semmi baj nincs azzal hogy a kismelleket szereted. Kinek mi az ízlése, senki sem egyforma.

Amúgy tetszik a gondolatmeneted.

2021. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

1. Mi a tököm az az IRL? Real life?

2. Igen, gáz hogy 19 évesen még rajzolt csajokra csorgatod a nyálad, nem szabad általánosítani, nem minden lány ugyanolyan.

3. Az senkit nem érdekel hogy neked mekkora mellű lányok tetsznekek, nem csak a nagy mell lehet szép.

4. Borzasztóan gáz, hogy úgy akarsz idősebbnek tünni, hogy a korodat 19.8-nak írod. A 19-ből is ridjuk hogy nagyfiú vagy már.

2021. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Meg úgy az egésszel
2021. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4

Ezt aláírom, nem minden lány ugyanolyan. De leírtam az indokomat, hogy miért érzek több vonzalmat a 2D és a 3D lányok között, mint az IRL (Igen, valós lányok) lányok között.


A mell témával kapcsolatban meg csak azért írtam, mert sokan általánosítják azt, ha valaki ilyen melleket szeret az tuti pedo, mert ugye a kislányoknak is akkor a mellük, ugyebár.


Ha az neked gáz, hogy 19.8-t írtam ki, akkor csak tessék. Ezzel inkább azt akarom mondani lassan 20, de még 19.

2021. máj. 18. 12:27
 7/11 anonim válasza:
90%

Hát, én mint nő, mint anya csak egy dolgot tudok tanácsolni, de azt melegen. Keresgélj a IRL csajok között, a macsakfüleskismellűeket ezen a nyáron rakd a polcra. Nem hiszem, hogy beteg vagy, de azt hidd el nekem, hogy k.rvára nem normális mederben halad a -jelenleg nem létező- szexuális életed.

Igenis vannak aranyos lányok 19 évesek is! De míg a macskafülüekbe csimpaszkodsz addig nem fogod észrevenni a valódi lányokat.

2021. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki pls mondja el mi az az IRL... Nem rosszból kérdezem, de tényleg nem tudom.
2021. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Hmm, egyik barátnőmmel mindig macskafülben mentünk conra, és leírásodhoz hasonló testalkatúak vagyunk, neki pl. animés pasija van, akiknek szintén ez típus jön be, mint neked, szóval még találhatsz te is. :)
2021. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szomorú
2021. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!