Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sírástól fel dagadhat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírástól fel dagadhat a szájprém? 2 hónapja szakítottunk a barátnőmmel s nem tudtam fel dolgozni. Volt egy csaj amelyik mellém akart álni ezekben a nehéz időkben amit meg is tett s össze jöttem vele most nem rég. 2 hónappal a szakítás után.

Figyelt kérdés
Még mindig az exemre góndolok s ez a legnagyobb probléma. Nem akarom el mondani senkinek hogy éjjeleket sírok még a mostani barátnőmnek is annyit mondok hogy sokat dolgozok

2020. júl. 19. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

"egy csaj amelyik"

Melyik állat nősténye? - ugyanis, ha emberről van szó nem "amelyik", hanem "AKI"!

.

"mostani barátnőmnek"

Dehogy 'barátnőd'!

Nevezd inkább 'a lány, akit kihasználok'-nak! - hiszen folyamatosan hazudsz neki.

2020. júl. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező nézd meg ezt:

[link]

2020. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
A csajszi aranyos amit tett érted, te ugyanakkor szerintem csak kihasználod. Nézd,ne értsd félre, de egyik kapcsolatból a másikba menekülni egyáltalán nem vezet jóra. Érdemes feldolgozni és lezárni a múltat, addig maximum felszínesen fog menni a tovább lépés, és ez idővel elő fog jönni. Én csak a mostani barátnődet sajnálom. Ha komolyak az érzései, ő hatalmasat koppanhat a jövőben a te labilis érzelmi világod miatt.
2020. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szofie16 válasza:

Őszinteség.


Ez a legfontosabb.


Bár baromi fájdalmas beismerni de el kell mondanod a lánynak hogy még az exed kell neked.


Ennyit megerdemel.

2020. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!