Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül fogok meghalni?

Egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés
60%-os beteg vagyok, csúnya vagyok és nem kellek senkinek. Szerintem szüzen fogok meghalni, folyamatosan kanos vagyok és az idő nagy részében egyedül vagyok. Nehezen tudok boldogulni az életben és nem látom semminek sem az értelmét. 20/f Képtelen vagyok önként meghalni pedig jó lenne!
2021. jan. 3. 15:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%
ha temeted magad, akkor biztos...sok embernek szar az élete, mégsem rinyál folyamatosan és gondolkozik öngyilkosságon...
2021. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Mi értelme ennek az életnek?
2021. jan. 3. 15:31
 3/34 anonim ***** válasza:
63%

Ezt nem gyakorin kell kérdezgetni.

Ha öngyilkosságon gondolkodsz, fordulj szakemberhez és ha tényleg változást akarsz, akkor majd rájössz a te életed értelmére.

2021. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem próbálj valamilyen hobbit, elfoglaltságot keresni magadnak, amivel egy kicsit eltereled a gondolatokat, fejleszd magad. Hidd el, hogy biztosan megfogod találni a párod, annyi de annyi ember van akire ránézel és egyszerűen nem tudod, hogy ez hogyan is szedte össze azt a csajt/pasit. Ha csak sajnaltatod magad és ezeken keseregsz, akkor nem fogsz előrébb jutni. Pár keresés gyanánt pedig manapság mindenkinek nehéz, a covidról nem is beszélve, fel a fejjel! :)
2021. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
62%
Már bocs hogy így írok,de rosszul vagyok az ilyen felfogástól.Te nem akarsz öngyilkos lenni.Aki igazából az akar lenni,az nem mondja el előtte senkinek,se ismerősnek se idegennek.Te még az első fázisban vagy,aki azt hiszi hogy az a megoldás ha ahelyett hogy cselekedne,sajnáltatja magát,hátha így könnyebben repül majd a farkára a pipihusi.
2021. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
5. Szerintem neked gondod van a szövegértéssel.
2021. jan. 3. 15:46
 7/34 anonim ***** válasza:
49%
6.:Lehetséges.De én amikor olvastam,behelyettesítve csak ennyit vettem le belőle,hogy jaj-jaj-jaj.Jaj segíség!Mi lesz velem?Jaj-jaj-jaj!Oá-oá!
2021. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
66%

Ha azt kérdezted volna, hogy: Mit tegyek, hogy ne egyedül haljak meg?, akkor tudtam volna tanácsot adni. De így csak egy filmből vett idézettel felelek:

- Engem senki se szeret, engem mindenki utál!

- Mosolyogj te barom!

2021. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj,nem te vagy az egyetlen a világon aki hasonlóan érez.Sőt elég sokan vannak akik nem egészségesek,csúnyák,és teljesen lemondtak arról,hogy valaha is átérezhetik,hogy milyen szeretve lenni valaki által.Igen,lehet,hogy neked is ezzel a hiányérzettel kell majd leélned az életedet.Annyit tehetsz,hogy az élet más területein próbálod megtalálni a boldogságot.Van ezernyi hobbi amit kipróbálhatsz,ha van valamilyen művészi hajlamod akkor a fájdalmadból ihletet meríthetsz az alkotáshoz,így adva értelmet az összes szarnak ami valaha történt veled.Nem tudom,hogy milyen testi betegséged van,és hogy ez mennyire hátráltat a munkavégzésben,de ha van lehetőséged rá akkor dolgozz.A munka jót tud tenni az önbecsülésnek,pénzt keresel amivel jobbá teheted az életedet.Meglepődnél ha tudnád,hogy mennyi férfi van aki fizetősöknél éli ki a vágyait,mert máshogy nincs erre lehetősége.Lehet,hogy neked is csak ennyi fog jutni a nőkből,de a semminél ez is több.Aki már érezte magát igazán magányosnak az tudja,hogy nincs attól reménytelenebb érzés a világon.Viszont sokan élnek olyan kapcsolatokban ahol a társas magány hasonlóan fájdalmas és lélekölő tud lenni.Ez nyilván nem vigasztal téged,csak azért említem,hogy ráébredj arra,hogy nagyon sokan nem azt az életet élik amit szeretnének,a nagybetűs boldogság csak a kisszámú szerencsések sajátja.Ez talán segíthet abban,hogy képes legyél elfogadni a saját sorsodat.
2021. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni hogy engem hogy szerethet bárki is.
2021. jan. 3. 16:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!