Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen srácként napi 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen srácként napi 1 match szokott összejönni, esetleg 2, és napi +3 +8 közti like szám növekedést kapok. Átraktam hogy melegek is lássanak, és 11 óra alatt 0-rol 99+ like-om lett, és naponta 1 super like-ot is kapok. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Én nézek ki úgy ami bejön a melegeknek ennyire?


Vagy csak szimplán olyanok mint a srácok többsége hogy jobbra mindenki, hátha valami bejön?


Komolyan ez most érdekelne


2021. máj. 30. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sokat kaptam a melegektől. Engem is érdekelne, hogy most a nők túl válogatósak, vagy a melegeknek minden mindegy?
2021. máj. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%

Először is hogy csinálod? Én még a Tinderen a büdös életben nem kaptam egyetlenegy matchet sem. Le is töröltem, pedig hónapokig fent volt. És nem vagyok éppen Quasimodo.


A ratyik máshogy működnek, mint a normális emberek. Ők ugyanis eleve csak 4-5%-át teszik ki a teljes emberiségnek, és ez is feleződik, mert ugye vannak a hímek meg a nőstények. És ebből is vonjuk le a túl időseket meg a túl fiatalokat. (Bár az utóbbi nem szokta visszatartani a "másokat": egy amerikai felmérés szerint a leggyakrabban 12-13 évesen vesztik el a szüzességüket, magyarul pedofilok zaklatásától lesznek ratyik, de ez mellékes.) Szóval a segglovagok szinte minden más ratyira azonnal rányomulnak, a legtöbben egyet sem hagynak ki, akárhogy is néz ki. Ezért kapsz ennyit belőlük.

2021. máj. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fú, utolsó, valami elképesztően lenéző és bunkó stílusban írtál, de igazából talán igazad van, megpróbálom kultúráltan leírni:


Sokkal kevesebb meleg van, mint hetero, ráadásul ők valószínűleg elfogadóbbak, és ezért mindenkinek adnak egy esélyt. Talán kevésbé keresik a "tökéletes" partnert, ellentétben a fiatal nőkkel.

2021. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
3-as, csomagold magad buborékfóliába, ha nem bírod az életet. "Meleg", az a leves meg a radiátor. Mindenkivel seggbekúratni magad akárhol, az nem "elfogadás", hanem degeneráltság.
2021. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!