Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nhzzhnnhzzhn kérdése:

Van még valami esélyem?

Figyelt kérdés

Szóval hosszú lesz de leírom. :)


16/F (2. legidősebb az osztályban)


Még 7. év elején gimis lettem. Mindig is "szerettem" a lányokat de csak mikor gimibe kerültem, tudtam meg pár dolgot, hogy mégis hogy van ez a két ember járni kezd.

Még akkor megtetszett az egyik osztálytársam és nem benyögtem neki hogy szeretem, hanem írtam egy verset (tök jó volt), de rögtön rájöttek, hogy én írtam (valaki "beköpött") és a csaj kb az egész lány osztály előtt közölte, hogy nem akar járni. Azóta sokat komolyodtam, de nagyon sok fa*ságot is csináltam. De a legfontosabb az első benyomás amit ugye nagyon elbasztam.

Most kilencedikes vagyok és úgy érzem már egyik lány se akarna összejönni velem. Mindenki csak egy nagy fa*nak és bunkónak tart (nem csak a 7. incidens miatt), sose akarnak velem beszélni kb, vagy akkor sem látják meg pozitív oldalam. Egyszerűen nem tudok közösségben jól viselkedni. Azóta is nagyon szeretnék barátnőt, de a sulin kívül(osztályon) nincs is esélyem más lányokat megismernem, és úgy érzem soha nem fogok össze jönni senkivel 12 ig. Igen tudom, hogy semmi sem történik mert még ott van az élet előttem, de eléggé hiányzik ez a dolog. Az az érzés, hogy annyira vársz valakire. (És nem nem baszni akarok.) Szerintetek van még valami esélyem, hogy a lányok jó fejnek, okosnak, kedvesnek tartsanak. Így még esélyem sincs bebizonyítani, hogy igen is jó fej vagyok.


2021. jún. 1. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért? Mkt tettél?
2021. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ilyen tök gáz dolgokat. Én most így nemtom de haverom tudna mesélni. (és belegondolva tényleg gáz dolog voltak)
2021. jún. 1. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú sajnállak tényleg nagyon. Nemtudom szerintem nagyon aranyos dolog az,hogy verset írtál neki:) Gáz dolgok... mindenki csinál olyan dolgokat amiket ha vissza lehetne fordítani az időt, első dolga lenne visszavonni, van ilyen, de ezen túl kell tudni lépni. Hidd el, ha valaki szeretni fog nem ez számít majd.Az meg, hogy közösségben nem tudsz "jól" viselkedni. Hát igen ismerős, nekem szerintem alig ismerik az igazi oldalmat, valahogy meghülyülök ha sok ember közelébe kerülök, és totál nem magamat adom. Mindenki máshogy viselkedik ha közösségbe kerül de nálam ez nagyon durván túl lett tolva :D Az a baj, hogy ott nem tartom gáznak aztán utána meg csak fogom a fejem... Konkrét egy másik ember vagyok ott. Na szóval visszatérve rád, biztos lesz barátnőd tök jófej ember lehetsz, próbálkozz beszélgetni osztálytársaiddal és ha ennyire nem vevők rá, akkor meg esetleg alsóbb évfolyamokból. Máshol hogy hogy nem tudsz ismerkedni, esetleg különóra?

16/L

2021. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát kezdjük azzal, hogy nagyon utcán bárkivel nem akarom. És régen másztam falat de már oda se járok a kovid miatt.
2021. jún. 1. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
We drinken we sing when our fighting is done
2021. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 7. Óta volt egy nagyon jó lánybarátom, közeledünk egymáshoz. Elhívtam (ez nálunk azért rendben volt mert olyan barátilag hívtam) és 160 pulzussal elmondtam neki, hogy tetszik. Életem egyik legbüszkébb pillanata és egyben a legszomorúbb is volt, nem állt még rá készen.. Ő volt az első aki iránt tényleg éreztem valamit. (Csodaszép érzés volt.) De ez a hajó elment, nemcsak egy jó kapcsolatot, hanem egy barátot is elvesztettem.
2021. jún. 1. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Már az elején megfejtettem, mi a gond.

"Szia, én vagyok Danika, és képzeld, hogy a 2. legidősebb fiú az osztályban. Lehettem volna első is, csak a Jóska lebukott hozzánk még tavaly. Most, hogy lenyűgöztelek ezzel a példátlanul ritka és becsülendő tulajdonsággal, járunk? "

2021. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Istenem az ilyen barmokat reportoljátok hogy kibannolják őket a faszba
2021. jún. 2. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Én nem sajnállak! Minden döntés a kezedben van csak előbb gondolkodj és aztán cselekedj. Majd a következő suliban 🙂

Amúgy az én véleményem, hogy osztálytárssal a legrosszabb összejönni. Nem nagyon láttam még olyat, hogy együtt maradtak volna... Szavaiddal fogalmazva a bqszásról szól az egész.

2021. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!