Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit teltebb srácként van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit teltebb srácként van esélyem lányoknál?

Figyelt kérdés
Szóval 185 centi vagyok, mellé 88 kiló. Ennek jó része zsír, de van mellette egy kevés izom is. Az a legnagyobb bajom, hogy szerintem elég egyenetlenül oszlik el a felesleg, több van a hasamon, kicsit kevesebb a karomon és a lábamon. Lányok, nektek mennyire vonzó egy ilyen srác? Kizáró ok nálatok, hogy egy kicsit teltebb?

2021. máj. 28. 16:39
A kérdező szavazást indított:
Semmilyen körülmények között nem jönnék össze ilyen fiúval
Ha a belsőd rendben van, akkor összejönnék veled, de az alakod nem annyira jön be
Nekem tetszenél
Te vagy az ideálom
Engem nem érdekel a srácok kinézete, csak a belső számít
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Legnagyobb szerelmem ugyanilyen magassághoz 100 kg fölött volt, amikor összejöttünk. Nem ez számít.
2021. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátom majdnem ugyanez, és én tökéletesnek látom őt.
2021. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
A szavazásban nem jelölök be semmit, mert egyiket sem érzem igaznak rám nézve. Szerintem a kinézet számít minimálisan, de nem csak az. Inkább jobban számít az, hogy milyen a személyiség, illetve a kisugárzásod, meg az, hogy szimpatikus legyél. Szóval így az egész számít. Most egy kicsit álszenteskedésnek tartom azt, hogy "engem nem érdekel a srácok kinézete, csak a belső számít", mert minimálisan azért érdekel. Viszont azt se érzem igaznak, hogy "ha a belsőd rendben van, akkor összejönnék veled, de az alakod nem annyira jön be", mert így láthatatlanban nem tudom megmondani, hogy be-e jönne az alakod. Lehet hogy igen, lehet, hogy nem. Meg így nem lehet megmondani, mert pl. alapból nem annyira tetszenek a vékony srácok, de volt aki az volt, és még is bejött. Szóval na, ezt még is csak látni kell, de szerintem maga az, hogy testesebb vagy, az így nem baj. Ha szimpatikus vagy, jó a személyiséged, meg bírlak, akkor most tök mindegy. Szóval nekem a test sosem kizáró ok, max. talán ha valaki 180 centihez 160 kiló, vagy valami, de amíg nem extrém elhízásról beszélünk, addig nem hiszem, hogy ez befolyásolná a döntésemet.
2021. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Fogyj le, ha zavar a felesleg, ne a lányok, hanem magad miatt! Nem lehetsz túl magabiztos, ha feltetted itt ezt a kérdést, a fogyás biztos adna némi önbizalmat (és az egészségednek sem ártanál vele). Sok sikert :)! (L)
2021. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem kb. semmi esélye egy teltebb fiúnak.


Én 175 cm-hez vagyok 80 kg. (bár, itt már v.szeg inkább a magasságom is problémás), senkinek sem tetszem.


21F

2021. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Nekem pont az ilyen srácok jönnek be alapból. Bár külsőre nekem csak két dolog ,,számít": a magasság, és az ápoltság. Sokkal fontosabb a külső tulajdonságoknál a belső, meg főleg, hogy hogy bánik az ember másokkal. Szóval szerintem semmiképp ne keseredj el, szerintem sok lánynak bejönnek a macisabb fiúk, és még ha véletlen valakit kiszemeltél, akinek nem te vagy az ideálja, hát még ott sincs minden veszve, legalábbis nem biztos. 😉

20/l

2021. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
49%

6.


sok lánynak bejönnek a macisabb fiúk


Az igazság, hogy nagyon kevésnek jön be sajnos.

2021. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem bejönnek. 23/L
2021. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Na nehogy már magasság mínusz 97-tel problémás legyél. El ne higgyétek! Még ha háj az egész, akkor is max van egy kis hasa, hurkája ülve. Pulóverben észre se vennétek kategória. Ezerszer jobb, mint a pipaszár kezek-lábak 50 kilóval.
2021. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!