Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezt elrontottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt elrontottam?

Figyelt kérdés

Tegnap előt este rá írtam egy lányra és elég gyors választ kaptam beszélgetünk egy kicsit


Tegnap délután folytattam ott ahol abba hagytam (igazából nem olyan gyorsan válaszoltam neki mert nekem a haverjaim azt mondták,hogy amíg nem a csajom pár óránként reagáljak amiket ír mert úgy jobban fogom érdekelni Én ezt el hittem... )


Aztán este is írtam neki akkor elkezdtünk beszelgetni írta,hogy Meséljek magamról valamit elköszöntünk és mert késő volt. + beszivezte néhány üzentem


ma délután rá írtam megint és jo pár órával reagáltam arra amit írt erre kicsit később kaptam egy seminek mondható választ majd ugyan úgy semmit mondó egyszerű beszélgetés követe magát.

Menthető meg a dolog mit csinálják?



2021. júl. 6. 00:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szóval benne van a pakliba,hogy ezt én rontódtam el?
2021. júl. 6. 00:11
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, elég lett volna ha mondjuk 10-15 percet vársz és utána nézed meg
2021. júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Menthetőnek menthető, dobj fel érdekes témákat. Annál idegesítőbb pedig nincs amikor valaki csak órák után képes válaszolni, az ilyen ne is kezdjen el beszélni. Akkor fogod érdekelni a másikat ha érdekes vagy és jó társaság, nem pedig ha elhiteted vele, hogy észre se veszed ha ír.
2021. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

És milyen témát?

Szeret edzeni (én is amúgy)

Edzésel kapcsolatos legyen?

2021. júl. 6. 00:20
 5/14 A kérdező kommentje:
Okés értem köszönöm meg varok több komira 🙂
2021. júl. 6. 00:20
 6/14 A kérdező kommentje:
Ne hagyjam egy pár napig ?
2021. júl. 6. 00:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A probléma hogy ignorálod órákig mert valaki azt mondta erre az ötleted hogy napokig ignorálnád?
2021. júl. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a haverjaidnak...

Miért kell taktikázni?

Ha akarsz vele beszélgetni, akkor beszélgess. Nem azt mondom, hogy percenként írjál neki, mert gondolom Te sem érsz rá mindig. De ha felteszel egy kérdést, vagy elkezdesz egy beszélgetést, ne tűnj el hosszabb időre. Engem nagyon idegesítene. Azt gondolnám, hogy akkor minek kérdezel, ha aztán eltűnsz? És hagynám az egészet.

2021. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem írni fogok
2021. júl. 6. 08:22
 10/14 A kérdező kommentje:

Ezt nem ők rontóak el hannem én nem kellet volna hallgatni rájuk szoval én voltam a hulye..😔😔

De emberből vagyoķ és hibákat követek el amit kijavítok!!!!

2021. júl. 6. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!