Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezt elrontottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt elrontottam?

Figyelt kérdés

Tegnap előt este rá írtam egy lányra és elég gyors választ kaptam beszélgetünk egy kicsit


Tegnap délután folytattam ott ahol abba hagytam (igazából nem olyan gyorsan válaszoltam neki mert nekem a haverjaim azt mondták,hogy amíg nem a csajom pár óránként reagáljak amiket ír mert úgy jobban fogom érdekelni Én ezt el hittem... )


Aztán este is írtam neki akkor elkezdtünk beszelgetni írta,hogy Meséljek magamról valamit elköszöntünk és mert késő volt. + beszivezte néhány üzentem


ma délután rá írtam megint és jo pár órával reagáltam arra amit írt erre kicsit később kaptam egy seminek mondható választ majd ugyan úgy semmit mondó egyszerű beszélgetés követe magát.

Menthető meg a dolog mit csinálják?



2021. júl. 6. 00:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
jja irogassatok jobbra balra, amikor itt a nyári szünet és sokkal jobb dolgokat lehet csinálni személyesen...
2021. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Elhívóm majd randizni..
2021. júl. 6. 16:35
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha el tudja nézni, hogy a szokásosnál jobban megvárakoztattad, akkor elnézi és minden rendbe jöhet. Sok sikert!
2021. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát nem jot mosr már nem is érdeklődik és már röviden válaszol hat ezt elcsesztem....😔
2021. júl. 6. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!