Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogy kéne ismerkedjek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogy kéne ismerkedjek, hogy eredményes legyen?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akinél komoly esélyem lett volna, de túl sokat húztam az időt és lassan elhidegültünk, legjobb barátok maradtunk.

És most volt egy lány, akinél úgy éreztem, szintén komoly esélyeim vannak, sőt, a környezetem és az ő barátai is azt mondták hogy igen, de most hogy el hívtam kávézni bizonytalan volt. Megkérdeztem hogy el jönne-e és azt válaszolta hogy 'hú, nem tudom..' aztán elterelte a témát az egyik filmre amiről korábban beszéltünk.

Először is mit jelenthet ez? Próbálkozzak még nála, vagy építsem le?

Másrészt, hol és hogy ismerkedjek hogy eredményes legyen?

Nem ismerkednék szórakozó helyen vagy bulikban mert nagy részt (tisztelet a kivételnek) azok olyan lányok is. Minden tanácsot, építő meglátás nagyon köszönök.



2021. júl. 15. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "hú, nem tudom" ez kb. azt jelenti hogy nem, csak nem jutott eszébe semmi kifogás.

Keress valami hobbit, tanfolyamot ahol nincsenek ott az ismerőseid akik szerint ennek meg annak bejösz és ekkor meg akkor kellene elhívnod.

Majd lesz olyan lány aki tetszik, beszélgettek aztán szépen nyugodtan alakulnak a dolgok és te se fogsz külső nyomást érezni hogy mikor hívd el.

2021. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "hú, nem tudom" ez kb. bármit jelenthet.

A tini csajok álomvilágban élnek. Ha nem fehér lovon mész hozzá, akkor alig van esélyed. Azt viszont sosem tudhatod, hogy kinél mitől leszel te a szőke herceg.


Sose arra a lányra hajts rá, akiről úgy tudod, hogy esélyed lehet nála, hanem arra, akik tetszik neked! És hiába bűvöl el az első pillanatban, ne hívd el randizni azonnal, ha van lehetőséged vele találkozni amúgy is.

2021. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!