Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek ebben az időszakban lányokkal hogy az eredményes is legyen? (több kérdésem is lenne)

Figyelt kérdés

1. a fent említett

2. Nem volt még barátnőm, se csók, se semmi,szerintetek ez gond?

3. Egy buliban (nem vagyok egy helyes csávó) hogyan lehetek eredményes a lányoknál?

4. Az arcomon hogyan tudnék kicsit szépíteni? kicsit nagy a fülem xd


18/F



2021. ápr. 14. 19:30
 1/5 KiMaMi válasza:
100%

Egyáltalán nem gond, hogy 18 évesen még ezeket nem élted meg.

Nem szabad görcsösen akarni, mert az nem is lesz jó.

Legyél kedves és őszinte, csak magad add... Nem kell erre rájátszani.

Ismerkedni bárhol lehet (buli nem sok van mostanság): utca, park, bolt, net... Lassan már az oltóponton is...

Most gondold szépen át: mi lehet a legrosszabb verzió? Az, ha a lány nemet mond, és nem kér belőled. Semmi egyéb halálos következménnyel nem jár... Sokan túlélték már :)

2021. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,ezek pontosak igazak, hát neten próbálom is, de egyelőre kevesebb sikerrel, haverom mondogat lányokat de hozzám képest túl jól néznek ki, és na rájuk nem tudok egyszerűen hogy rá írni, nem megy
2021. ápr. 14. 20:32
 3/5 KiMaMi válasza:

Pedig kipróbálhatnád ezt a "ráírsz" dolgot. Pár alkalom után nem félnél ennyire.

1: sose tudod meg mi lett volna

2: legrosszabb esetben nemet mond, nem nagyon fog beszélgetni veled

3. Van valami gond az önértékeléseddel... Ezen dolgozni kéne


Amúgyis 18 vagy, előtted az élet! :D

2021. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hmm,köszi a 3as igaz, de hogyan tudnám javítani?

Tehát nem gond hogy még nem voltak ilyenek nekem? 18 nagyon fiatal még nem?

2021. ápr. 15. 00:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy youtube csatorna, az a neve, hogy Sikerre Hangolva. Ajánlom figyelmedbe, szerintem nagyon intelligens a srác, aki vezeti és szuper tippeket ad.


A kinézeten lehet változtatni, sportolással, új frizurával, új ruhákkal, de elsősorban az a legfontosabb, hogy merj önmagad lenni. Én lányként nagyon tudom értékelni azt, ha egy fiú mer előttem őszintén megnyilvánulni.


Ha nem is jössz be azonnal a kiválasztott lánynak, még barátság lehet belőle, onnan pedig már nem kell sok a szerelemhez!


Egyébként nem ciki, ha 18 évesen még nem volt kapcsolatod. Az önbizalom és a boldogság kulcsa az, hogy nem hasonlítgatod össze magad másokkal.


Van, hogy nem megy minden elsőre, de próbálkozni kell. Hidd el, egyre jobb és jobb leszel, főleg ha nem keseredsz el, hanem egy kudarcot tanulságként fogsz fel.


Sok sikert!

16/L

2021. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!