Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

-Eléggé le vagyok maradva pár dologban amit a generációm alapvető tudásnak tekint (internetes szlengek, jó videójáték ismeretek, értitek)


-Az osztály fura sráca vagyok


-Elég nagy az esélye hogy ADHD-s vagyok, tehát nem vagyok éppen egy géniusz


-Hajlamos vagyok passzív agresszív lenni, de nem túl gyakran


-Igyekszek minél érettebben gondolkodni, viselkedni (barátokkal azért szoktam hülyülni)


-Tapasztalatlan vagyok párkapcsolatokban


-Nem vagyok féltékeny, próbálok észszerűen gondolkozni


-Érdekel az informatika (programozni tanulok, házi szervert építek, stb.)


-Önbizalom hiányos vagyok


-Érdekel továbbá a fotózás, videózás (felszerelésem is van)


Külsőleg igazából, sötét barna (állítólag szőke) hajam van, szemüveges vagyok, kicsit összenőtt a szemöldököm (engem igazából nem érdekel, de leírom mert tudom hogy a divat az ellenkezőjét diktálja), 78kg vagyok, de nem nézek ki annyinak (nem vagyok bot vékony, de nem áll rosszul szerintem), 183cm magas vagyok (valószínű még növök 2-3 centit), kerekebb arcom van.


A környezetemben az évek alatt még nem találkoztam olyan lánnyal, aki hozzám hasonló lenne, vagy nem lenne problémája az egyik ponttal a fentiek közül.


Nos, mit gondoltok, hogyan tudnék fejlődni? Hol tudnék ismerkedni, ha a környezetem nem opció?


16/F


2021. júl. 22. 00:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Kiegészítés a "Hol tudnék ismerkedni, ha a környezetem nem opció?" kérdésemhez:


Budapesti vagyok, azon belül Pesti. Az olyanok mint Árkád, Sugár nincsenek messze, olyan 10km.

2021. júl. 22. 00:41
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2021. júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Én férfi vagyok, szóval nálam ne próbálkozz, de ha programozni tanulsz, nem lehetsz olyan buta. Ha majd programozó leszel jó fizetéssel, megnő a vonzerőd a lányoknál. Esetleg próbálj csinálni valamit a szemöldököddel, ha nagyon béna.


Ilyen lány valóban nincs sok, de ez ne zavarjon. :)

2021. júl. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Ilyen lány valóban nincs sok, de ez ne zavarjon. :)"

Nem is pont ilyen lányt keresek, nekem elég lenne az is ha elfogadna ilyennek. Én is így vagyok vele. Elfogadás a kulcs.


"Ha majd programozó leszel jó fizetéssel, megnő a vonzerőd a lányoknál."

A mostani zsebpénzemet összegét sem mondom el másoknak, ebből akadóan a fizetésemet sem terveztem ilyen célokra használni :)


"Esetleg próbálj csinálni valamit a szemöldököddel, ha nagyon béna."

Bénának nem mondanám, szerintem az átlag ember észre sem veszi ha nem figyel rá.


Köszi az eddigi válaszokat!

2021. júl. 22. 00:57
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy te most mit tervezel, az egy dolog. Az hogy a nők mit fognak rólad gondolni meg egy szalag melletti munkásról, ha már családalapításon törik a fejüket, az meg a másik dolog.
2021. júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján nem lehet eldönteni valakiről, hogy szimpi-e/járnék-e vele. Egy élőben történő beszélgetés után már igen. Naponta több ilyen kérdés is van, de a válaszok szinte mindig egyformák.
2021. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs semmi bajom azokkal, amiket leírtál, de ebből nem tudnám eldönteni, hogy járnék-e veled. nekem ahhoz személyes ismeretség kell, vagy legalábbis az, hogy személyesen beszéljek az illetővel, többször, és hogy legyen közös témánk is.


/egy korodbeli lány/

2021. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

-Eléggé le vagyok maradva pár dologban amit a generációm alapvető tudásnak tekint (internetes szlengek, jó videójáték ismeretek, értitek)


>Gyorsan beletanulhatsz, nem para


-Az osztály fura sráca vagyok


>Egyedi vagy. Ne engedd hogy letörjenek. Attól még hogy mem férsz bele abba a bizonyos formába az nem azt jelenti hogy kevesebb anyag lenne benned hanem több és azt az egyéniséget próbálját levagdosni rólad.


-Elég nagy az esélye hogy ADHD-s vagyok, tehát nem vagyok éppen egy géniusz


>Az ADHD figyelemzavar de attól még nem vagy elveszve. Találj ki taktikákat amivel orvosolni tudod a problémákat. PL. van ilyen hogy pomodoro tanulási technika.


-Hajlamos vagyok passzív agresszív lenni, de nem túl gyakran


>Ha passzív agresszív vagy az nekem úgy hangzik hogy nem tudsz kiállni magadért és elfojtod az érzéseidet.


-Igyekszek minél érettebben gondolkodni, viselkedni (barátokkal azért szoktam hülyülni)


>Ez jó hír


-Tapasztalatlan vagyok párkapcsolatokban


>16 éves vagy. Még a huszasok nagyrészének is nehezen megy. Gyakorlat teszi a mestert


-Nem vagyok féltékeny, próbálok észszerűen gondolkozni


>Ez megint jó pont


-Érdekel az informatika (programozni tanulok, házi szervert építek, stb.)


>Az informatika az jó ág. Ha most elő tanulsz és érettségi után elmennél mondjuk egy programtervező szakra akkor azzal elég jól fogsz majd keresni.


-Önbizalom hiányos vagyok


>Nem gáz és jó hogy tudatában vagy már ilyen fiatalon a hiányosságaidnak. Erre kellene most a legnagyobb hangsúlyt fordítanod mielőtt csajozni akarnál.


-Érdekel továbbá a fotózás, videózás (felszerelésem is van)


>Na szuper! Hobbik amik nem videójáték! Csak menj ki és fotózz, videózz. Ezt a mesterséget is ki kell tanulni hogy mi működik jól, mi nem. Fotózásnál pl. sok minden számít. Felbontás, objektív, képszerkesztő program használata. És a jövőben akár ezt a tudást is pénzre tudod majd váltani.


Külsőleg igazából, sötét barna (állítólag szőke) hajam van, szemüveges vagyok, kicsit összenőtt a szemöldököm (engem igazából nem érdekel, de leírom mert tudom hogy a divat az ellenkezőjét diktálja), 78kg vagyok, de nem nézek ki annyinak (nem vagyok bot vékony, de nem áll rosszul szerintem), 183cm magas vagyok (valószínű még növök 2-3 centit), kerekebb arcom van.


>Na nézzük: magas vagy, szőkés-barna haj. Szemüveg nem gáz ha nem akarod lecserélni kontaktlencsére a te döntésed viszont az opció még ott van ha kiakarod használni.

Ja a szemöldököddel kezdj valamit.

78 kiló az lehet hogy sovány, ha gondolod elmehetnél edzőterembe kis testet építeni.

2021. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább egyéniség vagy és nem egy divatbirka. Majd mikor jól keresel a programozássala nők is jönni fognak.
2021. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát belsőleg ami nem szimpi az az önbizalom hiánya. Légy magadra büszke, ne hagyd hogy pl elnyomjanak. Sok önbizalmat adhat a sport, plusz jó kiállást, szóval ajánlom nagyon. Külsőleg meg tényleg jó indulatból mondom, a szemöldöködet KÖZEPÉN szedd ki, ha nagyon össze van nőve. Az adja az arcodnak a keretet, szóval nagyon fontos. (amúgy nekem nem jön be, ha egy pasinak a szemöldöke szebb, mint a nőké, meg van rajzolva, de az összenőtt se a legjobb)
2021. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!