Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Járnátok, egy kedves, okos, intellektuális, illedelmes, aranyos, nyitott, rendezett, romantikus, de ha kell hideg, áldozni képes, türelmes fiúval?

16/f


2016. nov. 2. 20:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Valamint, kissé önbizalom hiányos, enyhén depresszív, ~160 cm magas
2016. nov. 2. 20:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Non
2016. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki akkor igen.
2016. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És rossz tulajdonságod is van?
2016. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát ha depressziós vagy akkor nem biztos... tök jó hogy ennyi jó tulajdonságod van de szerintem az egy fontos dolog h nem legyél depressziós és legyen önbizalmad..mert a lányok azt szeretik ha fiú nem ilyen kis mimóza lélek
2016. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is beszélve a szerénységedről.
2016. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, mivel 10 centivel alacsonyabb vagy. 14/L
2016. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fő a szerénység.... :D Mármint én mindigis azt mondtam, hogy az embereknek legyen egy egészséges önbizalmuk, dehát ez már na. :D

Hát a 160 cm még lánynak is alacsony, de 16 évesen még simán megnyúlhatsz.


Szerintem az emberek 98%-a önbizalomhiányos, ami nem olyan nagy tragédia, inkább a depresszív alkatod zavarna. Mármint én alapból jókedvű vagyok, de könnyen átragad rám mások kedve, annyira bele tudom magam élni mások helyzetébe :D


Nade mivel csak jó tulajdonságokat írtál, így most erre mit lehetne mondani?

Nekem fontos pl a fiúnak a szülőkkel való kapcsolata, megbízhatósága- nem feltétlenül a megcsalásról beszélek, hanem pl ha valamire megkérem, akkor biztosra tudjam, hogy megcsinálja, aztán még számít, hogy tudjuk egymást kezelni, jó hatással legyünk egymásra (én túlpörgök, engem le kell nyugtatni, de én pl könnyen lelkesítek embereket)


És természetesen fontos a külső; stílus, ápoltság, igényesség


17/L

2016. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát attól függ miben nyilvánul meg a depressziója. Azért magában ne tegyen kárt.. amúgy nem tudom a depresszív emberek mennyire nyitottak, meg hogy egy önbizalomhiányos személy szokott-e magáról így beszélni, de mindegy.:D

16 évesen ez a magasság valszeg' még változni fog, tehát ez sem okozna gondot.. összességében igen, járnék vele, ha ez mind igaz..

2016. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2016. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!