KezdƑoldal » Tini pĂĄrkapcsolatok » TĂĄrskeresĂ©si problĂ©mĂĄk » Szimpi vagyok neki, de azĂ©rt...

Figyelem! A Tini pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei 16 Ă©ven felĂŒli lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 16 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Szimpi vagyok neki, de azĂ©rt elfelejtett?đŸ€”

Figyelt kérdés

Egy hĂłnappal ezelƑtt, egy SzĂ©kesfehĂ©rvĂĄrra tartĂł vonaton pillantottam meg egy egĂ©szen szĂ©p lĂĄnyt. Több sem kellett, odamentem hozzĂĄ, maga mellĂ© invitĂĄlt, egĂ©sz Ășton beszĂ©lgettĂŒnk. JĂłl kijöttĂŒnk, de idƑvel vĂ©ge lett az utazĂĄsnak, Ă­gy megkerestĂŒk egymĂĄst messengeren. Ami a vonaton elkezdƑdött, online folytatĂłdott, majdnem 3 napon keresztĂŒl chateltĂŒnk, kisebb megszakĂ­tĂĄsokkal. A hajnalba nyĂșlĂł beszĂ©lgetĂ©sek sorĂĄn kiderĂŒlt, hogy nagyon hasonlĂł a szemĂ©lyisĂ©gĂŒnk, sƑt, a lĂĄny egy igulĂłs Ă©s egy szivecskĂ©s emoji között kijelentette, hogy szimpi vagyok neki.:D

Egy szokvĂĄnyos estĂ©nek indult az eddigi utolsĂł chatelĂ©sĂŒnk. MĂĄr belelendĂŒltĂŒnk, mikor kĂ©rt 10 percet. A vicces a törtĂ©netben most jön, ugyanis mĂĄr egy hĂłnapja telik a 10 perc. ElĂ©rhetƑ minden nap, de mĂ©g az ĂŒzenetet sem nĂ©zte meg.

Nem fogok råírni többször, nem is visel meg, hogy a rengeteg lånyból egy nem írt vissza, csupån kívåncsi vagyok, hogy vajon miért döntött így. Szerintetek?

19F



2021. jĂșl. 28. 08:59
 1/6 anonim ***** vĂĄlasza:
88%

TalĂĄn Ă­gy akart kedvesen megszabadulni tƑled. Kevesebb macerĂĄval jĂĄr mint megmondani a szemedbe azt, mi nem tetszik neki benned. Lehet az a kijelentĂ©s csupĂĄn kedvessĂ©g volt, hogy szimpi vagyok neki.

Én legalĂĄbbis ezekre gondolnĂ©k ha velem törtĂ©nne hasonlĂł.

2021. jĂșl. 28. 09:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/6 A kĂ©rdezƑ kommentje:

#1 SimĂĄn elkĂ©pzelhetƑ, köszi a vĂĄlaszt!:)

MĂ©g egy kiegĂ©szĂ­tĂ©s: InstĂĄn ugyanĂșgy lĂĄjkolja minden kĂ©pem, amit szintĂ©n nem Ă©rtek.

2021. jĂșl. 28. 09:52
 3/6 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Lehet akkor csak kĂ©reti magĂĄt? Azt akarhatja, hogy kezdemĂ©nyezz talĂĄn. LĂĄtta az ĂŒzeneteid a notifikĂĄciĂłkban* (nem jut eszembe most magyarosan), Ă­gy a rendszer lĂĄttamozĂĄs nĂ©lkĂŒlien hagyta.


*:ÉrtesĂ­tĂ©sek.

2021. jĂșl. 28. 09:55
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/6 anonim ***** vĂĄlasza:
72%
NƑ. Ne prĂłbĂĄld megĂ©rteni, nem lehet. Ɛ maga se tudja, hogy mit akar.
2021. jĂșl. 28. 09:57
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/6 anonim ***** vĂĄlasza:
0%
NƑi játszmák, azt akarja fuss utána. Hagyni kell a pbe
2021. jĂșl. 29. 10:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/6 Senior SĂ©f ***** vĂĄlasza:
0%

"Több sem kellett, odamentem hozzĂĄ, maga mellĂ© invitĂĄlt, egĂ©sz Ășton beszĂ©lgettĂŒnk."

És melyik rĂ©sznĂ©l lĂłgott a bilibe a kezed?

2021. jĂșl. 29. 15:38
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!