Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van bennem valami taszító,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bennem valami taszító,hogy minden lány eltűnik pár nap beszélgetés után,lányok őszintén ti miért csináltok ilyet? 17f

Figyelt kérdés

Külsőleg nincsen semmi gond velem,nem szeretném kategorizálni magamat mert nincsen semmi értelme.

Öltözködésen semmi extra de még is jól áll,nem kovtem a mai trendet,semmi boka kilógós nadrág,Mely V nyaku póló stb

Test alkatam bőven normális


Van par pattanásom de nem annyira vészes.


Próbálok mindig olyan témákat fell hozni amiben tudok partner lenni.Figyelembe veszem azt is,hogy meg is csak egy lányal dumálok így ennek hatására biztos nem autó szerelés rejtelmeiről fogok beszélgetést indítani 😅.

Tisztelettudó vagyok és udvarias ez nem azt jelenti,hogy nem csipkelődök és nem hülyéskedek,csak meg válogatom a szavaimat.

Nem zaklatom egész nap ha a beszélges szinvonalán nem tudok változtatni elköszönök mert hirtelen dolgom akkat( ez nem azt jelenti,hogy másnap írnek rá)

Próbálok mindig,magabiztosan viselkedni és tényleg semmi hibát ejteni,talán ez lehet a baj?

Én is ember vagyok és hibáztam de -ezzek kis hibák voltak.. legginkább fére értések.


Magamat adom,nem játszok semmilyen szerepet mert az nem én vagyok és így nem engem szeretne meg hannem azt akit eljátszók


Köszönöm,hogy végig olvastad kérlek ha már itt vagy oszd már meg velem a tapasztalataidat,köszi !


2021. aug. 14. 00:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Sztem kategória eltérés vanxd

Ha tényleg rendben vagy akkor rossz lányoknál próbálkoztál. Lehet túl "normális" "unalmas" "átlagos" vagy, vagy nem tudom, így nehéz, majd a lányok talán többet mondanak.

2021. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Ne görcsölj. Lazíts.

Ha interneten keresztül ismerkedsz, akkor a nagy számok törvénye szerint

több a kudarc, mint a siker. Sőt.

Sokkal normálisabb, mert életszerű, ha az ember társaságban, vagy egyéb helyen ismeri meg azt, aki megtetszik neki.

Gyakran a sok beszélgetés, vagy klf. élethelyzetek ébresztik benne a szimpátiát.

Tehát a bibi az ismerkedés módjában lehet.

Nem tudom, hogy van ez a gyakorlatban. Beszélgettek a társkeresőn, aztán randevút adtok egymásnak, s ha elsőre nem szimpatikus, akkor már mentek is tovább? Ez azért van, mert az egész távol esik a valós élettől.


Vagy két évtizede már, hogy megrökönyödtem: a metrón a fiatalok nem egymást nézegették, nem egymással beszélgettek, hanem bámulták a telefonjukat, nyomogatták, fel sem emelték a fejüket, a szemüket a telefonról.

Hát mit láttok így a világból? Anno, mikor én voltam fiatal, akár a vonaton, buszon, villamoson is megismerkedhettél, valami érdekes élethelyzet során. Ma már ez kizárt, mert észre sem veszik a fiúk, hogy milyen helyes, csinos kislány ül velük szemben. Főleg, ha ki nem derül, hogy voltaképpen egymáshoz tartoznak, csak mind a ketten a telefonjuknak "udvarolnak".

2021. aug. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
Hányadszor kérdezed már?
2021. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy valakivel nincsen konkrétan semmi baj, de hosszú távon nem érdekes a személye. Amúgy is nehezebb írásban fenntartani az érdeklődést.
2021. aug. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 October15 ***** válasza:
100%

Hát sem tini sem lány nem vagyok de azért 2 megjegyzésem lenne:

-Mi lenne ha esetleg olyan lányokkal beszélnél akit potenciálisan érdekel mondjuk az autószerelés? :D Mármint azért az eléggé egyértelmű mikor valaki olyasmiről beszél amit le se... szóval viszonylag kevés csaj fogja beszívni, hogy tényleg érdekel a műkörme. [Nyilván csak egy random példa.]

-A "hirtelen dolgom akadt" az még nálam is az egyezményes jele annak, hogy untatom a másikat mint a szart, pedig én hülye vagyok a "jelek"-hez. :D Just don't do that shit pls.

2021. aug. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én is sokat beszélgetek neten, de eddig egy lány sem tűnt el. Átlagos témákról bárkivel lehet beszélgetni. Jelezned kell felé, hogy ő tetszik neked. Lehet, hogy valóban nem túl izgalmasan kommunikálsz.
2021. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok már tini, de aki leír ilyent, hogy "akkat", attól visítva menekülök.
2021. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Thispain ***** válasza:

Hogyan zajlik általában egy beszélgetés?

Miket írtok egymásnak?

2021. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

De van a -beszélgetésnek egy bizonyos pontja amikor már nem lehet jobb és érdekesebb

Nekem nem úgy jött le,hogy untatnám mert elejinte regényeket írt aztán meg pár nap múlva nem akar válaszolni.

Amúgy nyilván nem a műkörmeiről fogok beszelni vele 😂

Hannem egy olyan témáról amit érdekelhet egy fiút is meg lányt is


Arra jöttem rá,hogy lehet nem facebookon kéne ismerkedni

Bár miben különbözik az,hogy élőben ismerkedem és nem interneten mert előbb vagy utóbb úgy is oda kötünk ki és simán ott hagyhat

2021. aug. 14. 09:45
 10/25 anonim ***** válasza:

Témákat feldobni jó ötlet, de mindig csak beszélgetés elején, a többinek magától kell jönnie. Amúgy egy beszélgetésnek sosincs tetőpontja, mindig lehet jobbá tenni, viszont ha azt érzed, hogy már nem megy tovább, akkor hívd el talizni.

Igazad van, élőben sokkal jobb ismerkedni, mint neten.

2021. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!