Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek írjak újra neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak újra neki vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Február elején rám írt egy pasi akivel elkezdtünk ismerkedni messengeren jól meg voltunk el lehet vele szórakozni..viszont az a helyzet h a nagypapám sógora az ő papájának testvére v unokatesója volt ezt nm tom pontosan szóval van elég sok közös rokonunk aki neki is mg nekem is kért engem és én is őt h titkokba beszélgessünk először egymással..igen ám csk az a helyzet h már augusztus vége vn és még mindig nm taliztunk szint minden nap kérem őt h talizzunk és arra fogja h ht sok a munkája ez igaz is csak volt sokszor február óta mikor egyáltalán nm dolgozott akkor sem jött sőt összesen ez a nem tom fél év alatt nm számolom 3x hívott fel azt is sok unszolásra mert arra fogja h ott vannak a rokonaim de felesége biztos h nincsen neki...és az utóbbi 3 hétben egyáltalán alig ír nagyon sokat dolgozik egy nap 5-6 szónál nincs több de amúgy elérhető a nap folyamán attól ma meg nem rég olyanon vesztünk össze h kértem h akk ma beszéljünk többet és írt is csak elfelejtettem vissza írni mert csináltak a baratnoim egy csoportot és ott beszélgettünk és erre felkapta a vizet és nem ír vissza egyáltalán napomat is nézi pedig szerintetek írjak újra neki vagy hagyjam az egészet?? Hát írtam hogy többet nem írok akk neki de nem válaszolt erre se
2021. aug. 21. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy dolgozik még rád is szakíthatna időt,ha nem más csak 1 órát vagy valami,értem én hogy a felnőtt lét szar meg ezzel jár de akkor is.


Szerintem amit kellett már megtettél ha akar valamit csináljon ő.

2021. aug. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen igazad van meg fél2 van és még mindig elérhető ahoz képest mindig azt mondja hogy ő nem írkál senkivel meg velem nagy ritka mikor fent marad ilyen sokáig de nekem azóta sem válaszolt
2021. aug. 21. 01:36
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Hát ez a hajó már elúszott.
2021. aug. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat nm én tehetek róla mindig mondom neki gyere hozzám meddig várjak még foglalkozz velem hogy foglak mondom így megszeretni azt mondja van idő ra bőven meg hogy majd jön de hát sztem kam haragudott ő csak mg fent volt 2ig kivel ha nm nővel 🤷🏼‍♀️ barátai testvérei mind ott laknak vele egy városba tegnap is az én rokonaimmal volt egész nap szóval biztos nm velük beszél eddig mikor házas emberek🤣🤣🤣 ő is még csk 25 de tuti nő miatt van ez
2021. aug. 21. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Hat te se a legélesebb kés vagy a fiókban.
2021. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen 3mas ezt mire érted 🙂🙂
2021. aug. 21. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarja nyíltan a szemedbe mondani, hogy semmit sem akar veled kapcsolatban. Vedd ezt tudomásul, nyugodj bele és kész. A rokonság miatt nem lenne semmi probléma, mert távoli rokonok vagytok.
2021. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Az ember arra szán időt, ami fontos neki.. nos kérdező, sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod de gec1re nem érdekled a palit. Engedd el, ne is foglalkozz vele. Keress egy olyan srácot aki oda van érted. Felesleges bármit is erőltetned vele, ha eddig nem akart semmit, ezután sem fog. Sajnálom
2021. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!