Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak számomra elérhetetl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak számomra elérhetetlen embereknek tetszem meg vagy olyannak aki nem kell? 18/f

Figyelt kérdés
Pl sok kisebb lánynak tetszettem már (ilyen 10-12 évesek) de ugye nem vagyok pedofil. Meg most unokatesom is eléggé úgy tűnik tetszem neki. Persze másodunokatestvérrel meg ki jönne össze. Nem értem. Sosem jön egy elérhető lány :( :S
2018. jún. 23. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Welcome to My World
2018. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg egyáltalán nem tetszem senkinek. De igazából rám se néznek, észre se vesz az utcán. Egyszer "véletlenül" kicsit hozzáértem egy emberhez, hogy leteszteljem, hogy van-e fizikai testem, nem csak szellem vagyok-e. De sajnos még élek és létezem és senki nem vesz észre, nemhogy valakinek tetszem.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy gondolj arra, hogy mindig van lejjebb. Téged legalább észrevesznek, így van esélyed. Udvarolj te, legyél bátrabb, menj oda lányokhoz, hiszen tetszel valakiknek, tehát csak nincs veled gond, érted. Tudsz erre gondolni. Minden jót néked és kitartást! 👊

2018. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na rám meg mindig a dupla annyi idősek kacsitgatnak!🤔


18/f

2018. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát most ezt elég nehéz elképzelni hogy csak 10 éveseknek jössz be :D de ha inkább a fiatalabb lányoknak tetszel akkor próbálkozz náluk (nem a 10 évesekre gondolok xD hanem a nálad pár évvel fiatalabbakra)
2018. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen kb. minden második ember ezt érzi, akkor is, ha nem így van. Lehet, hogy nálad se így van, csak nincs eléggé nyitva a szemed. :)
2018. jún. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha vsn kedved beszélni nyugodtan írj kédező.

16/L

2018. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!