Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak??

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megfogalmazni mi van velem, inkább csak kiírnám magamból a dolgokat. Rengeteg dolgom van, mindig lenne mit csinálnom. Még is egyszerűen annyira magányosnak érzem magam pedig vannak barátaim de mostanában senkihez sincs kedvem. Mintha várnék a csodára, hogy végre valakivel úgy igazán jól érezzem magam, és megtaláljam benne ami jelenleg kell. Például ezekben az esti holt időkben is inkább alszok, minthogy emésszem magam hogy már megint mi bajom van. Saját magam kezdem kiakasztani szerintem...16L

2021. szept. 5. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress magadnak egy hobbit ami leköt. Vagy esetleg menj el a barátaiddal valahová.

Csak fel a fejjel :)

2021. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami szorosabb kötelékre vágysz, leginkább egy sráccal és amiből szerelem lehet? Gondolom ilyesmi lehet, főleg hogy a barátokkal nincs gondod.


Azt tudod csinálni hogy türelmes leszel, nem sürgetsz olyan dolgokat, amiknek még nincs itt az ideje, hiába vannak körülötted olyanok, akik már benne vannak. Nem tudod milyen az életük, nem tudod mennyi problémával küzdenek a kapcsolatban, csak a szépet látod, hogy enyelegnek. Millió veszekedés, órákig tartó balhé van emögött, mert sokan még nincsenek azon a szinten, hogy tudják hogyan kezeljék a konfliktusokat, kapcsolatban feljövő kérdéseket.

2021. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
gyere játszani aztán ne foglalkozz vele
2021. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Heti 5 edzésem van szóval hobbi az van olvasni és sütni is szeretek szóval elméletileg nem az unalommal van baj mert tudok mit csinálni.

Igen egy kapcsolat rengetegvszatsággal jár de oylan jó lenne néha megosztani valakivel azt a tömérdek mennyiségű szeretetet amit tudnék adni és igen is dolgozni kell egy kapcsolaton csak az emberek 90% nem alkalmas rá.

Játszani meg nem nagyon szoktam félek hogy szétaláznak😂

2021. szept. 5. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
de akkor ha ennyi szeretet van benned és persze erre éhség is gondolom akkor keress egy valakit aki méltó rá és viszonozza is ezt
2021. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ilyen nem terem minden egyes sarkon és az elveim nem engedik hogy csak azért járjak valakivel mert most már van hozzá kedvem
2021. szept. 5. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

elvek? ismerkedsz ismerkedsz és ha megfelel össze jössz vele

nem lesz könnyű de nem lehetetlen úgy se találod meg a tökéleteset egyből

2021. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan érzek, főleg a szeretet adás részről, de nekem valamennyire segít hogy van egy barátom akivel picit vicceskedve de kiélhetem ezt, bár igaz sokkal jobb érzés lenne ha valódi lenne, de ha gondolod beszélgethetünk hátha kijövünk egymással
2021. szept. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek, sokszor csak úgy elrepül 1-2 óra a semmire, általában olyan semmilyen kedvem van és szinte folyton arra vágyom, hogy valakivel megoszthassam az életemet, akit tényleg érdeklek és végre nem csak egyoldalúan én adnék a kapcsolatba, hanem közösen dolgoznánk rajta, de ilyen személyt még nem sikerült találnom, szóval marad a magány :/

22F

2021. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!