Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar ma sok 15-16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ma sok 15-16 éves lány 20 éves palikkal összejönni?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a korukbeli kisfiúk (ilyen alapon ők nem kislányok?) Nem tudják nekik megadni azt amire vágynak? Mire vágynak? Pénzre?

2021. okt. 1. 19:07
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
Vagy maradj a pihés pisiseknél.
2021. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
45%

Kinek akarsz bizonyítani 16 évesen? :D

Egy korodbeli csajnak nem fogsz, mert az már tisztában van a vonzerejével, és te sosem fogod felvenni a kesztyűt még a korosztályoddal se, nemhogy a tőled két évvel idősebb fiúkkal.


A csajoknak biztonságérzet kell, és határozottság, ezt pedig az ő szemükben az életkor garantálja, már eleve az, hogy nagykorú az a 18-20 éves.


Te meg olyan buta vagy, hogy pont ennek az ellenkezőjét kéne felismerned a lányoknál pár évvel lejjebb vetítve, mert már csak pár év, és kimarad az életedből a tiniszerelem / szűztelenítés...

2021. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
48%

Egyébként meg simán találsz 14-15 éesbe is olyan fejlettségű csajt mint egy 16 éves.


Iratkozz be kézilabdára / úszásra / gimnasztikára, aztán nézd meg az Utánpótlás 14-et..

2021. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
85%

nyugodj le haver, ha majd 18 körül leszel és akkor a korosztályodbeli csajokat hajtod, azt is buktad, mert azt meg a 30as pasik csapják le a kezedről 😉 én már csak tudom 😉


30as F

2021. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
94%
Szintén megerősítem 35 ös férfi 23 éves (nálamlakós) barátnővel...
2021. okt. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
22%
Igen, nálunk is gimiben a legszebb lányok az osztályban huszonéves srácokkal jártak. Nekünk ők teljesen elérhetetlenek voltak. Mondjuk nekem nem lett volna bajom, hogy 14 évessel járjak 16 évesen. Ők végülis az elsős gimisek, sok a közös téma. Végül 16 éves volt az első barátnőm, amikor 18 lettem. Szerintem ezzel nem lehet mit kezdeni. Vagy jársz 14 évesekkel vagy vársz több évet, hogy járhass 16 évesekkel.
2021. okt. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
91%

Ma? Ez mindig is így volt.

Egyébként meg pár évről van szó. Mi lesz a következő? Fennakadsz azon, ha valaki 2 hónappa lidősebbel jár?

2021. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
90%

"nem vagyok felháborodott csak nem érzem fairnek"

Pedig az.

Ha két ember szereti egymást, az nem "fairség" kérdése.

2021. okt. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Keresni kell. Ennyi a titok. A saját korosztályodban, a kisebbeket a sok okos tanacsára hagyjad béken... Ami itt döntő szerepe az TE vagy, nem a korod. Magadon kell változtatni. 17L
2021. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
42%
Sok lány azért akar idősebb srácot, mert ezzel bizonyítja magának (és másnak is), hogy mennyire jó és érett csaj. Viszont a korodbeli lányok is simán járhatnak egyező korú sráccal, ha a srác normális.
2021. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!