Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar ma sok 15-16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ma sok 15-16 éves lány 20 éves palikkal összejönni?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a korukbeli kisfiúk (ilyen alapon ők nem kislányok?) Nem tudják nekik megadni azt amire vágynak? Mire vágynak? Pénzre?

2021. okt. 1. 19:07
1 2 3 4
 31/40 Istvan485 ***** válasza:
0%
Kivacsi lennekra hogy hany bevalalos csaj van ????
2021. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
91%

Ha érett lennél nem néznél le senkit. Emellett pedig a stílusod is hagy némi kivetnivalót maga után, mint egy hisztis gyerek. 16 évesen összejöttem az akkor 22 éves párommal akivel lehetett tervezni és mostmár több év együttélés után a férjem.


Nem azért akarunk idősebb férfit, mert magunknak meg másoknak akarunk bizonyítani. Bármilyen meglepő, nem mindenki él kirakat életet és nem mindenkinek számít más véleménye.

16 éves vagy, és olyan sértődött kisgyerekkét viselkedsz, ami még a saját korosztályodnak sem lesz szimpatikus.

Nem tudsz elköteleződni, reggel még az adott lánnyal, este meg már mással. Nem törvényszerű, de tipikusan megbízhatatlanok vagytok, nem vagytok elég vonzóak egy komolyabb párkapcsolathoz, és vannak olyanok akik nem csak kalandot akarnak.

2021. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Te honnan tudod hogy én milyen ember vagyok? Nagyon általánosítasz. Az ilyenek miatt amit leírtál nem akarnak összejönni a korukbeli srácokkal.
2021. okt. 2. 16:53
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd vissza amiket írtál, éppen elég, hogy egy alap következtetést le tudjon vonni az ember.
2021. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
53%
15-16 éves lányok lehet túl sok ilyen nyálas filmeket néznek és látják a jobbnál jobb képűbb pasikat. Gondolják hogy 20 vagy annál idősebb pasik már sok mindent elértek mint pl: saját lakás, jól jövedelmező munkahely, jogosítvány és egy jó autó hogy mindenhová eltudja a nőket furikázni. Média már sajnos az emberek agyát nagyon átmosta és mindenki a legjobbat akarja ennek köszönhetően. Jobb lehetett régebben amikor nem volt közösségi média és a Tv-ben is jobb műsorok mentek amikből tanulni is lehetett és nem csak butulni mint manapság! Régen eleve a férfiak és a nők is normálisabbak voltak és nem volt ilyen nagy a nemek közötti háború!
2021. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Istvan485 ***** válasza:
13%
Egyebkent nem becsuli a 16 evesek semit csak a maga ellkepzeleseit es hoza tenem hogy a szulok tobbsege balagaskor akkar nagyerteku autot vesznek sajmos de igen pl viszont le neznek akar egy szakmunkast is most bocsanat mert valaki szexin oltozik szerintem nem kulom ember!!!! 😞😞😞😞😞
2021. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
88%

36: mire gondolsz ezzel a ballagási ajándék autóval? Egy 14 éves gyerek még nagyon messzire van attól,hogy azt vezethesse. Úgy gondolod, a szülők megveszik, hogy aztán a gyerekük illegálisan vezessen? Mert a jogosítványtól elég távol vannak még, az max a következő ballagáskor lesz esedékes. Szóval hogy gondoltad?


És ne általánosítson ennyire mindenki, annyi kivétel van....

2021. okt. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de ha már általánosításnál tartunk...


Még mindíg nem derült ki kérdező, hogy összesen hány csajjal jártál így eddig, vagy akárcsak ebben az évben hány csaj kosarazott ki?


Vagy egyetlen egy kudarc miatt van ez a nagy ricsaj?

2021. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
38%
Érdekes, mert engem elutasítanak a 15~16 éves lányok, sőt szinte minden lány, pedig bármit megtennék egy lányért, de még csak rám sem néznek.... 27/F
dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
39-es! Én is így voltam ezzel sokáig de azért 1-2 vel tudtam normálisan beszélgetni, a többi vagy nem írt vissza vagy alpári, flegma stílusa volt. Járni nem jártam még 1-el sem de szerintem sok jóról nem maradtam le, inkább sok rosszról mert sajna a szerelem nem csak a testi együttlétről szól, normális partner kell kevés vitával és olyan aki nem csak érdekből szeret azaz kihasznál. Én ilyen nőt még nem találtam és szerintem nem is fogok. Gondolkozok hogy csajozás helyett keresek hobbit és inkább a haverjaimmal foglalkozok.
dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!