Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti mertek kezdeményezn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mertek kezdeményezni olyan fiúnál, aki nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Esetleg volt olyan, hogy nem léptetek és később megbántátok?


17/L



2021. okt. 8. 17:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy vagyok vele, hogy muszáj kihasználni minden lehetőséget, ami lehet csak egyszer adatik meg.

Általában jól sül el a dolog, és örülök, hogy lesz egy kis előrelépés, de utána nem tudom hogyan tovább, és próbálok nem átlépni egy határt (esetleg túl sok lesz amit csinálok)

Szóval én arra megyek, hogy adjak jeleket, vagy kisebb kezdeményezést, reménykedve, hogy utána gördülékenyebben haladnak majd a dolgok


18L

2021. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!