Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénkebb, szűkszavú lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb, szűkszavú lányokat hogyan lehet megfűzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Arra lennék kíváncsi, kinek milyen ötlete van arra, hogy az ilyen félénkebb, “szűzlány”-típusú csajokkal hogyan írogassak.


Egyetemen van egy csaj, aki ilyen tílus, viszont enellett modell alkat, nagyon szikpatikus, csak ugye chaten kissé kérdés-felelet szerű a beszélgetés, nem tudom, hogyan lehetne jobban beindítani (mármint a beszélgetést), plusz meddig írogassak vele, amíg el nem hívom valahova. Heti egy közös óránk van.


Lehet, hogy gáznak tűnik, hogy 21 évesen ilyenekre kérek tanácsokat, de én beszédesebb típus vagyok, az ilyen egyéniségekkel annyira nem tudom, hogyan kéne bánni…



2021. nov. 8. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha elég jóban vagytok, beszéltetek már eleget, akkor hívd el nyugodtan! Sok sikert! :D
2021. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

A találkozást ne 2 nap beszélgetés után hozd fel, mert az úgy esélytelen. De ha már 1-1,5 hete beszélgettek és úgy látod, hogy jól megy minden, akkor említsd meg neki, hogy szívesen találkoznál vele. Erre meg úgyis mondani fog valamit, hogy jó-e vagy korainak érzi esetleg.

Én pl. olyan vagyok, hogy megfelelő társaságban az asztalon táncolok és olyan szómenésem van, hogy nem hagyok mást beszélni, viszont ha nem tudok feloldódni, akkor harapófogóval kell kihúzni belőlem mindent.

Tehát érd el, hogy feloldódjon, hozz fel olyan témákat ami érdeklik, nevettesd meg.

2021. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

A "megfűzni"-ből gondolom, csak arra kellene...

Egy ilyen típusú lányt párkapcsolati szempontból egy életre tönkretehet egy ilyen "megfűzés".

2021. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem a megfűzést, csak ez a szó jutott eszembe.
2021. nov. 8. 16:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, sok türelem.
2021. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha olyan beszedes vagy, hivd el eloben randira
2021. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalatom, hogy az ilyen lányok csak olyan embereknek nyílnak meg igazán, akik valamilyen szinte fontosak nekik. Van két olyan lány barátom is, akik eléggé hasonlítanak a leírásodra, és tőlük tapasztaltam, hogy nagyon megválogatják a beszélgetésre alkalmas embereket. Viszont érdekes módon szinte rájuk sem lehetett ismerni, ha számukra szimpi srácokkal beszélgettek.

Nyilván nem ismerem az általad kiszemelt lányt, viszont abban majdnem biztos vagyok, hogy már megnyílt volna, ha tetszenél neki. Persze az is lehet, hogy ő más típus, vagy még később kialakulhat valami, ebben az esetben sok türelem kell hozzá.:)

2021. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogyan lehet a beszélgetést a lehető legjobban kiszélesíteni.
2021. nov. 8. 17:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ameddig nem működik rendesen a beszélgetés, addig nem tudod szélesíteni. Megpróbálhatod esetleg élőben, hátha úgy jobban megy.
2021. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alma Bacsik válasza:
100%

Lehet, hogy azért szűkszavú mert:

1. Vagy kedvel és fél, hogy bénázni, fog, és azt hiszi, hogy nem méltó hozzád.

2. Vagy nem kedvel ezért próbálja rövidre zárni a beszélgetést.

2021. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!