Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Költöztem, senkit nem ismerek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költöztem, senkit nem ismerek, de szeretnék párkapcsolatot. Hol és hogyan ismerkedjek?17/F

Figyelt kérdés
Szóval otthon nem volt minden fasza, ezért apámékhoz költöztem Fótra. Idáig Budapest közepén laktam kb.A baj ott kezdődik, hogy senkit nem ismerek itt, és csak a vonatállomáson találkozom korombéliekkel. A legközelebbi haverom másfél óra sétára lakik innen. Viszonylag népszerű gyerek vagyok, ezért szerencsére barátaim vannak, de ők se ismernek senkit se itt. Mostanában elveszetnek érzem magam, és nagyon rég(másfél éve) volt párkapcsolatom. 17 éves vagyok, nem vagyok önbizalom hiányos. Az online társkeresés se tetszik. Valaki ötlet hogyan, vagy hol ismerkedhetek?

#párkapcsolat #Ismerkedés vidéken
2021. nov. 13. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy biztos vannak ott is lányok
2021. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Iskolába gondolom jársz. Ott mind barátkozni, mind párkapcsolatot keresni tudsz.
2021. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola tényleg sokat segíthet. Ha már picit jobban ismered őket, vagy már konkrét barátaid is lesznek, kérhetsz segítséget, hogy mutassanak neked szórkozóhelyeket és hasonlókat.:)
2021. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Valaki ötlet hogyan, vagy hol ismerkedhetek?

A vonatállomason,

de ha ott kiszemeltél valakit addig ne kezdeményezz, amíg az ismerősei társaságában van, mert a fura szitu miatt 100%, hogy egyből elutasít.

2021. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!