Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány aki számomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki számomra nagyon szimpatikus, de sosincs időm megállítani őt beszélgetni, és ezért nem tudom megkérdezni hogy lenne e a barátom, ezért gondoltam írok neki egy üzenetet, mit írjak neki hogy elnyerjem a bizalmát ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes ilyet kérdezni, nincs olyan hogy elnyered a másik bizalmát 1-2 szöveggel.


Ahhoz sok idő kell, megismerni egymást, türelmesnek lenni, értelmesen állni a másikhoz. Inkább csak beszélgess vele, kérdezz tőle dolgokat amik érdekelnek, pl. az érdeklődési köréről, vagy milyen helyekre szeret menni, stb..

2021. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ha barátok lesztek, akkor lesz rá időd? Kicsit fura ez a nincs időm kifejezés. Vagy inkább félénk vagy, csak nem azt írtad?
2021. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A második kommentelőnek : Rosszul fogalmaztam, elnézést. Úgy értettem, hogy én idősebb vagyok tőle, vagyis több órám van, de ha aznap ugyanannyi óránk is van, akkor nem tudom elérni mert ő más településen lakik, és a busz meg nagyon gyorsan indul. Vagyis mire kiérek a suliból ő már rég nincs ott. Suli meg nem a legalkamasabb hely az ismerkedéshez.
2021. dec. 13. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
OK, semmi gond, köszi!
2021. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De még semmi beszélgetés volt köztetek? Honnan fogja tudni, hogy ki vagy?
2021. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-dik kommentelőnek : a nevemet tudja, és csak (sajnos) közösségi oldalon beszélgettünk, csak a véleményüket írtuk le valamiről, de így komolyabb témáról még nem bészéltünk.
2021. dec. 13. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahá, hát akkor valami már van köztetek, erre lehet építeni. Simán írj neki arról, ami foglalkoztat. Miért akarod elnyerni a bizalmát? Ez is kicsit félreérthető. Nem kötözködni akarok, csak kíváncsi vagyok.
2021. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem érzelmi kapcsolatot akarok, csak szimplán baráti kapcsolatot akarok vele, és hogy ezt elérjem gondoltam el akarom nyerni bizalmát (olyan értelemben, hogy meggyőzzem arról hogy én jó barátja lennék (akiben bízhat, számíthat, stb...))
2021. dec. 13. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Áh, köszi. Ez akkor tán felesleges. Mintha csak a csalódástól félnél, hogy nem sikerül. Viszont ezt ne tedd, ne akarj biztosra menni! Kis kockázat mindig van, ez értéket is ad minden kapcsolatnak, legyen az barátság, vagy szerelem.

Simán csak dobj fel neki egy-két témát, ami téged érdekel chatben, és ha valamelyik foglalkoztatja, akkor fog reagálni. A többit meg meglátjátok.

2021. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!