Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tévő legyek ilyen helyzetben??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ilyen helyzetben??

Figyelt kérdés

Miért nem tudom őt békén hagyni???Több mint 2 éve vagyunk együtt. Nem akar velem találkozni, soha nem találkoztunk még. Mondhatni együtt sem vagyunk... De vmilyen szinten igen. Mindennap beszelunk. Vmiert én azt érzem beleszerettem. Nincs szívem letiltani pedig nagyon durva ahogy ő ignoral engem , rá jön mostanában egyre többet és napokig zaklatom nem akar válaszolni semmi majd pár nap múlva mintha mi sem történt volna. Én ezt már nem bírom annyiszor letiltottam már és pár percen belül vissza is oldom. Talán az a baj hogy szűz vagyok és soha nem volt még senkim nem tudom hogyan kell egy párkapcsolatot kezelni pedig már elmúltam 18 éves. Szégyellem is nagyon magam e miatt hogy ennyire rajta vagyok. És nem nem baszni akarok mert akkor már.megtettem volna . Mit csináljak már tényleg hogyan felejtsem el őt. Nagyon rengeteg fiút ignoralok miatta napi szinten 20-30 fiú ír nekem és meg sem nyitom az üzenetet.

Ő sem akar letiltani nagyon sokszor mondtam már neki 27 éves férfiról beszélünk. De családja nincs neki és ő van a képeken. Gondoltam már hogy felesége van neki de nincs mert az anyja és a tesoi mindenkiismer engem és mindig kérdezgetik miért nem megyek el hozzájuk.


2021. dec. 18. 21:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Mindig mondja szeret elvesz feleségül könyörög ha szakítani akarok
2021. dec. 18. 21:27
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez akkor csak ilyen plátói szerelem, mindenkinél van ilyen fiatalon. Tapasztalatlan vagy, nem ismered igazán, ezért idealizálod.


Túl sokat képzelsz az egészbe, ha lettél volna már vele nem így fognád fel. Szóval vagy gyere vele össze, vagy tiltsd le végleg...ezt is meg lehet tenni, hiába nehéz.

2021. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tiltsd le. Tudom. Nehéz. Tiltsd le, aztán töröld ki mindenhonnan. Felesleges ezzel az emberrel foglalkozni. Lehet, hogy nem is 27 éves férfi, hanem valami pszichopata a neten. Lehet, hogy ezért nem akar veled találkozni.

Ha ennyi fiú ír rád, válaszolj nekik! Hiszen, látod, válogathatsz közülük, nem kell a legnyomibb seggfejnél letagadni!!!!

2021. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Több mint 2 éve vagyunk együtt. Nem akar velem találkozni, soha nem találkoztunk még."


Légy erős: ti nem vagytok együtt, legfeljebb levelezőpartnerek vagytok (abból is a silányabbik fajta).

2021. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagytok együtt és nem is lesztek. Konkrétan egy sz-r ami zajlik köztetek, ha ezt sem sikerül lezárni, akkor nem tudom mi kell ahhoz hogy megtedd.


A naivításnak is van határa, a tiéd már bőven átmegy ostobaságba.

2021. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hogy ilyen kedvesek vagytok megértőek🥺🥺🥺🥺most is kedd óta ignorál azt beszéltük megyek hozzá erre múltkor kam elaludt ezért el sem indultam e héten keddig pedig ismét mondta hogy menjek hozzá 7kor kel, 7.40es busszal eljön elém. Csak közben éjszaka rosszul lettem de ő ezt nem tudta és reggel korán megírtam neki hogy nem tudok menni de mégsem kelt fel mikor kellett volna ugyanúgy 9kor kelt mert én hívtam hogy miért nincs fent tehát ő nem azért aludt mert én vissza mondtam hanem azért mert alapból aludt volna. És azóta nem igazán beszél velem leszar mindent. Hívott persze hétfőn azt mondta menjek de én így nem megyek ezek után
2021. dec. 18. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:

És meddig hagyod még, hogy hülyítsen?

Komolyan kérdezem: mit tudsz egy ilyen alakon szeretni?

2021. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

“Több mint 2 éve vagyunk együtt. Nem akar velem találkozni, soha nem találkoztunk még.”


Ráadásul ignorál téged, de te nem tiltod le?!


Ha ignorál, akkor minek tiltanád? Hát nem is keres, semmibe vesz.


Felejtsd el.

2021. dec. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerinted ha 2 éve nem tudtatok találkozni, akkor valaha fogtok egyáltalán?

Tedd fel magadnak ezt a kérdést.

És nem, nem vagytok együtt. Max.írogattok egymásnak. Húzod vele az idődet, ő csak hülyít. Biztos unatkozik. És hogy kamu az is tuti.

2021. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok. Elolvastam még egyszer.

Hangosan nevetek: elvesz feleségül.... Amikor még nem is látott... Ez jó.

Komolyan, nem hiszem, hogy 18 éves vagy.

2021. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!