Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki járt már hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már hasonló helyzetben mi tévő legyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy van egy lány akivel évekkel ezelőtt nagyon jóba voltam lehet azt is mondani hogy jártunk. 12-13 évesek lehetünk szóval semmit se tudtam a szerelemről az egymás iránti felelősség tudatról stb. így nem is volt hosszú életű a dolog. Viszont az elmúlt napokban hetekben rájöttem hogy igazából nagyon tetszik. Ő az első lány aki eszembe jut ha belegondolok ki is tetszik igazan. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek hogy közeledjek felé hogy írjak rá? Egy pár éve az én hülye fejem miatt nem volt tartosabb a dolog pedig igy visszagondolva ő rajta látszott hogy akarja, úgy gondolom, hogy éretteb volt.

Ha valaki volt már hasonló szituációban az írja már le hogy ő hogy írt rá a lányra meg hogy reagált.

De ha csak valami biztatást írtok az is sokat jelent xd.

Előre köszi a válaszokat



2021. jan. 24. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl, írj rá, hogy hogy van, rég beszéltetek.
2021. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írj neki nyugodtan 🙂
2021. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kenlord válasza:
76%
Pontosan! Nem lehet belőle rossz. És ha láttad rajta, hogy szeretné, akkor még több esélyed van. És a szerelem fontos szabályai közé tartozik: MINDIG a fiú kezdeményez. Jegyezd meg! MINDIG
2021. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ez aztán nagy marhaság... mindíg a fiú kezdeményez? Mi ez a 19. Század vagy mi??? Haladni kéne a korral. Amúgy a kérdésre én is azt mondom hogy nyugodtan írj rá
2021. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez történt, de én lány vagyok. Ő elég hülye volt még pár hónappal ezelőtt, amikor ez az egész történt.

Hülye voltam, és adtam neki 2.esélyt. Azzal viccelődött amikor "szakítani" akart, hogy temetésen volt. Kérdeztem, hogy kinek a temetésén? Erre azt mondja hogy meghaltak az érzései irántam. Na igen. Ez volt az, ami szíven ütött...

Na de így senki ne szakítson senkivel se, mert gondolhatjátok, milyen szar érzés volt...

Na de ezen kívül... Ne ijedj meg egy csajszitól, max azt mondja, hogy gondolkodik. Én is ezt mondanám jelen esetben. És ne parázz rá :)

Sok sikert:))

2021. jan. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!