Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder és társain ugye hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder és társain ugye hogy mindenért fizetni kell?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy matchig nem lehet eljutni, mert ahogy elnéztem így működik: akivel mindketten jobbra húztok azzal lehet beszélni. Na most nem az a gond, hogy ne húznának jobbra,hanem az hogy nem láthatom kik voltak azok. És van egy olyan sejtésem, hogy azokat a személyeket direkt nem fogja nekem feldobni akik kedvelnek mert akkor ingyen láthatnám. És ugyanígy lehet fordítva is. Ha nem fizet legalább az egyik fél, sose tudják meg kinek jönnek be.

2022. jan. 17. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól látod.
2022. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Sokaknak működik ingyenesen is, illetve (a google play vélemények alapján) sok fizetősnek sem jön be. Nehéz kiigazodni rajta, az tuti.
2022. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen ráadásul szerintem egy rakás szar az egész. Abból a pénzből amit rá költenék mondjuk a tinderre, inkább el megyek aztán simán be csajozok szinte bárhol...nem éri meg.
2022. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki jobbra húz téged, annak meg fog jelenni a képe elhomályosítva. Nézd meg jól a képet, és ha kidobja, akkor fel fogod ismerni. Nekem fel szokta dobni, pedig nem fizetek.
2022. jan. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Legtöbbször, amikor belépsz az app-ba és vannak új like-jaid, sokszor rögtön a második profil egy közülük. Azért egyre rosszabb az ingyenes verzió, mert a legtöbbet fizető csomagokban már a like-al együtt üzenetet is tudsz küldeni, úgyhogy ha nem fizetsz akkor tényleg nagyon jól kell kinézned ezek miatt.
2022. jan. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A Tinder úgy működik, hogy csak azzal tudod felvenni a kapcsolatot, aki szintén jobbra húzott téged. Azon látod, hogy jobbra húzott valaki, hogy tudsz neki üzenetet írni. Nyilván célszerű olyan fotót feltenni, amin szimpatikusnak nézel ki - ha lány lennél, kedved lenne jobbra söpörni téged?

A netes társkeresők/appok olyanok, mint egy óriás házibuli, ahol szóba tudsz állni azokkal, akiknek van kedvük szóbaállni veled. És nem olyanok, mint egy webáruház, ahol megkapod a "kirakott" fotón ábrázolt embert.

2022. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!