Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hülyeség ez az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Floattila kérdése:

Szerintetek hülyeség ez az "üzlet"?

Figyelt kérdés
Szóval nehézségeim vannak az ismerkedéssel, a szociális szorongás miatt. Nincsenek barátaim az osztályommal kölcsönösen utáljuk egymást. De elég jó tanuló vagyok, épp ezért lett egy ötletem. Szóval megállapodás kell kötnöm valamelyik szociálisabb, de rosszabb tanuló osztálytársammal. Én segítek neki tanulni + megcsinálok neki egy tantárgy háziját naponta. Cserébe segít megismerni valakit. Esetleg tippekkel lát el. Mindeketten nyernénk viszont nem tudom hogy jó ötlet-e. Mit gondoltok?

2022. febr. 14. 08:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg, hátha sikerül!

Ha jó tanuló vagy, tudsz olvasni. Vannak segítő könyvek ismerkedés témában. Pl. [link]

Most jelenet meg friss könyv a szorongásról:

[link]

2022. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!