Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig lesz még ez a sok...

Meddig lesz még ez a sok reklám? Lesz valaha mennyiségi korlátozás, hogy ne tegyék tönkre a tv-t, és az internetet?

Figyelt kérdés

Régebben sokkal kevesebb reklám volt, a tévé nézhető volt, már most nem lehet benne semmit normálisan végignézni, mert 10 perces reklámblokkok vannak. Van kb 3 fogkrémreklám, az egyik jobb, mint a másik. Valamilyen szinten én is a rabja vagyok, ha pl. fogkrémet veszek, inkább olyat veszek, amit láttam reklámban korábban, annak ellenére, hogy már elegem van a reklámokból.

Még nem kezdünk immunisak lenni a reklámokra?

Minden reklám ugyanolyan, ritkán van egy olyan, amire még évekkel később is emlékeznek (pl. egy biztosító autóbiztosítás reklámja, ahol valaki legurította az autót a szakadékba...)

Youtube-ot már egyáltalán nem nézek, mert ott is rengeteg reklám van. Gondolkoztam rajta, hogy kiköttetem a tv-t, és csak internetre fizetek elő. Más is gondolt már erre?



2022. febr. 11. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lesz! Ha majd nem nézed a sok reklám miatt a tv-t.
2022. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
TV-t nem nézek vagy 10 éve, internetre meg ott a reklámblokkoló.
2022. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
akit zavar a reklam (mint en) az hasznalja a streaming szolgaltatokat. aki meg annyira tartja a sajat szabadidelyet hogy reklamot nez (sot meg talan fizet is erte) annak marad a TV, es majd elobb utobb eljutunk oda hogy csak reklamot adnak a TVben mert ugyis nezni fogod.
2022. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

De immunisak vagyunk azért van belőle több és több.


TV-t nem kell nézni, kb 1 értelmes műsor nincs benne.


Internetre meg alap hogy reklámblokkolót használok.

2022. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagy márkákat látod leginkább a tv-ben. Minél többször látod őket, annál inkább beivódik az agyadba, ezek így műkődnek. Vannak a kisebb cégek reklámai, na ott mar kreatívabbnak kell lenni neten.
2022. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig lesz.

Én mondjuk 15 éve nem láttam reklámot. Azóta nem nézek tv-t. Interneten blokkoló. A munkahelyemen az irodában általában valamelyik kereskedelmi rádió megy, amikor reklámot hallok, szabályos rosszullét fog el.

Ha magam vagyok, saját zenét rakok be, rádiót sem kapcsoltam kb. húsz éve.

2022. okt. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!