Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok figyelmét hogyan tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok figyelmét hogyan tudom felhívni magamra? (Nem r*bancosan)

Figyelt kérdés

Gimibe járok és már kíváncsi vagyok milyen lehet járni valakivel, hiányzik az az izgalmas érzés, hogy szerelmes vagyok. Tetszett már srác, de barátom még nem volt.

Hogyan tudnék kicsit kitűnni a tömegből, a többi lány közül? Viszonylag egyszerű stílusom van, nem is szeretem túlzásba vinni. Nem az a cél, hogy mindenki csak engem akarjon és hasonlók, csak, hogy ne legyek láthatatlan. Nem akarok minisorban és hasig érő dekoltazsban meg magassarkúban mászkálni és nem is fogok, kérlek az ilyesmi válaszoktól kíméljetek meg.


Ha hosszútávon van valaki mellettem (pl. padtárs, sportcsapattárs), általában kedvel és onnantól már oké, csak osztálytársakkal nem szeretnék járni, csapatban nincs olyan aki tetszik, amúgy is inkább az egy-két évvel idősebb srácok jönnek be. Nem r*banckodni szeretnék, csak szimplán tanácsokat, hogy hogyan, vagy milyen helyeken, helyzetekben lehet esély arra, hogy valaki felfigyeljen rám, és ezt hogyan érjem el?


Ti hogy ismerkedtetek meg baráttal/barátnővel?

Mi volt az ami megfogott a lányban/ mit látott benned a srác, ha tudod?

Srácoknak mennyire szamít, hogy hogyan öltözködik egy lány és mi tetszik? (Tudom, hogy subjektív, csak értedel)


Köszi a válaszokat! :)



2022. febr. 15. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Nekem írhatsz, ha gondolod😜
2022. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de neten nem ismerkedem így. Úgyhogy a saját helyzetem nehezítem, de ez van😅
2022. febr. 15. 16:12
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Nálam a ruházat annyira számít, hogy legyen igényes, ne egy koszos, szakadt ruhában legyen a csaj. De az pont hidegen hagy, hogy guccis pólóban van-e vagy sem.

Legyen ápolt a külsőd, egy igényes visszafogott smink is sokat tud dobni rajtad.

Ha a szünetben a barinőkkel lógsz vagy csak a folyóson vagytok ott azért lehet szemezni a srácokkal és ha bejössz neki, akkor majd ő megy oda hozzád. Ha van valami sulis program, rendezvény, sport esemény stb, ott szintén van lehetőséged másokkal is ismerkedni.

A legkönnyebb amúgy barát/ismerős által, aki úgymond összehoz titeket.

2022. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kezdj el beszélni vele vagy közös érdeklődési kört keresni hogy legyen beszéd témátok.

Érdeklődjél hogy hogy van meg ilyesmi de ne legyél túl nyomulós mert azzal elkergetheted. Most így röviden ennyi jutott eszembe ha gondolod írj hátha tudok segíteni vagy valami. (lány vagyok)

2022. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Tehát foglaljuk össze,szeretnél egy normális pasit,aki tisztel téged,és te is tisztelheted.Megmondom őszintén,járj hívő gyülekezetekbe.Ha tetszik egy hely,menj el újra,ha nem tetszett,próbálj ki másik gyülekezetet.Ilyen helyeken egyébként elvárás az elegáns,de szolid öltözet.
2022. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2%
5-ös, teljesen igazad van. Én is a gyülekezetbe járást ajánlanám.
2022. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Ha valaki szimpatikusnak tűnik, tartózkodj sokat a látókörében, hogy felfigyeljen rád, legyen módja felfigyelni rád. Nemcsak az osztálytársak vagy iskolatársak vannak a világon.

Ha valaki megteszik Neked, enyhén mosolyogj rá, vesd hátra kecsesen a hajad (ezeket gyakorold egy tükör előtt), ha szembe jön, valami "essen ki" a kezedből. Bizonyára felveszi. Megköszönöd és megkérdezed, hogy mindig ilyen illemtudó? Ezzel elindulhat egy beszélgetés, ismerkedés. Persze, nemcsak ez az egyetlen módja az ismerkedésnek. Egyik barátom egy kiállításon jött össze egy lánnyal (nagyon régen történt és még most is együtt vannak, kb. 25 éve).

2022. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Álszentség lenne, ha azt mondanám, nem számít az öltözködés, mert nyilván én is hamarabb észreveszek egy csinosan felöltözött lányt, mint egy magára nem adót. De ugyanakkor a külső sem minden. Lehet valaki csini ruhákban, ha közben két összefüggő, értelmes mondatot nem tud megfogalmazni, akkor már nem érdekel.

És ahogy fentebb is írták, nem a márka számít, azt szerintem egy-két divatmániás srácon kívül senkit nem érdekel. Legyél igényes, passzoljanak egymáshoz a színek, ruhadarabok. Én személy szerint a szolid eleganciát kedvelem, a túlzott smink sem jön be. Ami még nagyon fontos, hogy legyél vidám. Egy pozitív kisugárzás nagyon sokat tud dobni az összképen :)

Ha pedig van valaki, aki szimpatikus, akkor adj jeleket. Sok lány ott rontja el, hogy hiába van odáig valakiért, ha nem adja non verbálisan a másik tudtára a dolgot. Mi fiúk se vagyunk gondolatolvasók. Hiába néz ki magának, ha te inkább elbújsz és nem nyitsz felé, akkor úgy jön le, mintha nem érdekelne téged. A legtöbb normális srác meg inkább óvatos ilyen helyzetben, sajnos túl sok az olyan lány, aki bunkón lekoptat és az ebből eredő negatív tapasztalat megmarad.

De akár kezdeményezhetsz te is, manapság már egyáltalán nem ciki.

2022. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat!
2022. febr. 15. 22:18
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem gyülekezetbe ne menj, bőven elég a suli is😂😂
2022. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!