Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is van abban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van abban igazság hogy mindig a normális fiúkat bántják/ejtik pofára a lányok?

Figyelt kérdés
A bunkó, pofátlan fiúk meg sokszor sikeresek a lányoknál.
2022. febr. 27. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Én szerintem a barátom tök normális, jó fej, és nem ejtem pofára.
2022. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem voltam bunkó, de egyik exemmel sem azért lett vége, mert pofára ejtettek.


"A bunkó, pofátlan fiúk meg sokszor sikeresek a lányoknál." - Egy lányt se ismerek a környezetemben, aki bunkó sráccal jött össze.

2022. febr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel hitegetik magukat a jó fiúk. A rossz fiúkat is pofára ejtik néha, csak őket esetleg nem viseli meg annyira, vagy csak te nem tudsz róla.

De ne foglalkozz ezzel túlságosan. Próbálkozzál, néha pofára fogsz esni, de ez nem videójáték, az életben nincs korábbi, visszatölthető mentés, szóval ezt meg kell szokni, közeledünk, néha sikerül, néha nem.

Amúgy nem jófiúságoddal van baj, hanem valami mással, nyámnyilaság, határozatlanság, nem is akarod igazán, pszichés nyomorok a háttérben.

Azért csak gyakorold, esetleg írj naplót róla, hogy melyik lánnyal meddig jutottál, illetve mi volt jó, mit rontott el-ő, mit rontottál el te? Ezt csak, hogy tudatosítsd a dolgokat - ha szükséges.

Én is "jó fiú" voltam, önbecsapás azt hinni, hogy ezzel van baja a lányoknak.

49f

2022. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted is van abban igazság hogy mindig a normális lányokat bántják/ejtik pofára a fiúk?

Az agyatlan ribik meg sokszor sikeresek a fiúknál.

2022. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3-as!


Persze, megszokható, csak mikor 23-ból 23 elutasít azzal a szöveggel, hogy "majd milyen szerencsés lesz az a lány, aki majd veled jár"... Igen, egyik se szeretne az a szerencsés lány lenni.


Ezért kezdem megutálni az érzést, amikor tetszik egy lány. Egyszerűen a szerelemtől már komorság ül az arcomra...

2022. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ha 23/23, akkor lehet, hogy nem ők mennek mind szembe az autópályán, hanem te. Ahogy a viccben írják. 23 esetet végig kellene elemezned, hogy melyikkel hogy volt. Mi az, ami más volt, mi az, ami ugyanolyan. Nem-e történt pl. olyan, hogy minden szép volt, míg te megosztottad velük azt az információt, hogy te a tejfölöspoharak tetejét mindig elrakod, és ezt egyszer majd el akarod adni, mert értékes gyűjtemény lesz belőle. Ezt most képletesen értsd. Tehát mi lehetett az az üzenet magadról, ami elriasztotta a lányokat?

Én pl. azt csesztem el sokszor, hogy ha tetszett valaki, akkor 20 oldalas emaileket írtam nekik, és ez túl sok volt belőlem egyszerre. Ilyesféle hibákat érdemes keresned magadban. Segíteni akarok, nem gúnyolni.

2022. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Na ez az... Volt, hogy igen sokat beszéltem magamról, én ezeket nem tagadom és nem fogom hárítani, de ez inkább az első pár lánynál történt.


Ők azonban nem mesélnek magukról, nem hoznak fel egy témát, valamit, amiről beszélgethetnénk. Ha meg igen, azt 2-3 szóban letudják és már fáradtak is (lekoptatnak).


Még az elején jól bírtam, de most már totál motiválatlan lettem. Önkínzás, elviszi a jókedvem.

2022. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 nekem erre az akkori pszichiáterem mutatott rá, nem magamtól jöttem rá. Azt mondta, hogy legyek fokozatos és kiegyenlített. Tehát kicsit beszélj magadról, aztán tegyél fel egy kérdést. De őszintén kell tenned! Aki csak magáról beszél, azt igazából nem érdekli a másik. Meg kell tanulni, hogy a "lányok is emberek", tehát emberi minőségükben érdeklődni utánuk, törekedni a megismerésükre, mert ezt igénylik. Lehet, hogy zavarában nem beszél magáról, vagy csak mert várja, hogy kérdezd. Nem tudom, csak kb.
2022. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 ha van bátorságod, esetleg írhatnál utólag egy-egy kérdést a lányoknak, hogy: "Szia, szeretnék fejlődni, szerinted mit kéne máshogy csinálnom a randikon, hogy a lányok ne koptassanak le!? Mi volt az, ami neked nem tetszett bennem?"
2022. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5-ös, hogy fejeznéd be ezt a mondatot? "majd milyen szerencsés lesz az a lány, aki majd veled jár" - nekem valami olyasmi érzésem van, mintha úgy fejeznék be magukban, hogy: "majd milyen szerencsés lesz az a lány, aki majd veled jár, de nekem kicsit unalmas vagy"


Mit gondolsz erről?


Egy másik kérdés alatt egy lány olyan szépen leírta, hogy mi a férfia szerinte, és valami olyasmit írt, ha látja a férfiban a szenvedélyt, ahogy az a céljai felé halad.

Tehát néha a párkapcsolat azon kívüli dolog miatt válik esélyessé.

Vannak-e céljaid, van-e valami, ami igen érdekel, amivel szeretnél haladni az életedben?

Mert lehet, hogy túlságosan a lányokra koncentrálsz, és az önálló életed nem fejleszted eléggé, és ezért "vagy unalmas" - ez csak sima tipp, továbbra sem a bántás szándékával írom!

2022. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!