Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan közhelyes. Mindig is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan közhelyes. Mindig is elítéltem ami itt megy, most pedig én is rákényszerültem...hogyan legyek túl rajta? Hogyan felejtsem el? Hogyan legyek boldog és hasznos ember?

Figyelt kérdés

2022. márc. 4. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne valami konkrétum, mert ez megfoghatatlan.


Egyébként tanulj, tervezz, gondolkozz a jövődön. Mindig lehet irányt változtatni, csak valamikor nagyon nehéz, mert már annyira másoktól is függsz.

2022. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

miről van szó?????


Kérdezó! Írd már le konkrétan, hogy mire vagy kíváncsi!

2022. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kíváncsi vagyok.

Csak hogyan felejthetnek el valakit akivel mindennap talalkozok, és szeretek? Hogyan legyek tul rajta? És tőle függetlenül tevékeny,boldog no?

2022. márc. 4. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lényeg, miután eléggé kisírtad a lelked, h mindig foglald le magad.

Akár olvasással vagy írással (m1, h vers, történet, vagy könyv) vagy rajzolással, festéssel, varrással, hímzéssel vagy amivel szeretnéd. Tanulj új dolgokat amik már egy ideje érdekelnek de nem vetted rá magad.

Keress új érdeklődési köröket.

Változtass magadon ha szeretnél. Pszichológiailag segít "elfelejteni" dolgokat, ha te is megváltozol. Legyen akár a frizurád, akár pár új stílusú ruha vagy cipő.

Járj el otthonról is, ne legyél mindig begubódzva. Ilyenkor ne legyél egyedül. Ne hagyd magad rá gondolni.


Plusz még 1 érdekes pszichológiai dolog:

Minél többször színészkedsz és játszod el, hogy már nem érdekel, hogy már nem szereted, annál inkább elhiszi az agyad is és annál könnyebb lesz feldolgozni a szakítást.

2022. márc. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez volt a gond velem is hogy ugye vége lett aztán egyedül maradtam éa azóta is és így van időm rágondolni meg a sok negatívra.
2022. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Boldog nő nem lehetsz ha a tini kategoriaba irtad , inkább lany.
2022. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!