Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelt kérdés
Szóval az volna a problémám, hogy kicsit nehezen megy a kommunikáció. Alapvetően introvertált vagyok, szóval a csevegés a nagy üres semmiről eléggé nehézkesen megy, de ezen a téren már javultam. Csakhogy beszélgetni a filmekről, játékokról, hobbiról, családról...ezeket elégggé sablonos témáknak tartom, amiket egy csaj ezerszer megkap más pasiktól is, szóval gondolom, ha az ezeregyedik férfi is ezzel jön, az eléggé lehangoló. A kérdésem, hogy hogyan törjem meg a jeget? Tehát elérni azt a hölgyeknél, hogy olyan kötetlenül és önfeledten beszélgessünk nem az imént említett sablonos témákról, mintha egy haverommal beszélgetnék? Hagyjam ezeket a sablonos témákat, a fentebb említett okok miatt? Próbáljak inkább vicceskedni? Tudna esetleg valaki példákat említeni, hogyan szokta ezt csinálni? Hölgyek is nyugodtan válaszolhatnak, mert végül is ők tudják, milyen egy jó beszélgetőpartner egy randevún. 18 F.

2022. ápr. 18. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Maradnék a "sablonos" témáknál.


Amúgy én is olyan szemelységtípus vagyok, mint Te kérdező. Még nem voltam semmikor se randin.


Üvd:

19 éves lány

2022. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jég megtörésénél bőven elég bármilyen sablonos téma.

Ha nincs olyasmi hobbija/érdeklődése, amiről szívesen beszél akkor én a helyedben más partnert keresnék.

2022. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
legyen a téma a jég megtörése vagy mondd neki, hogy elveszett a macskád és segitsen megkeresni
2022. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek szerintem is elegek a sablonosabb témák, ha megvan a közös hang majd adják magukat a komolyabb dolgok is. De amúgy úgy lehet mélyíteni a témát, hogy próbálod a véleményét kikérni dolgokban, miről mit gondol
2022. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


3. válaszadó: Nos, ami azt illeti, az utcánkban pont elveszett valakinek a macskája, szóval még annyira nagyot sem kellene füllenteni. :D

2022. ápr. 19. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell túl gondolni nem mindenkivel lehet majd egyhullámhosszon lenni valakivel le beszéled a csillagos eget van akivel meg nem az a jó amikor megy magától minden
2022. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!