Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most én vagyok baromira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok baromira ocsmány vagy Tinderen nagyon nehéz összeszedni egy barátnőt?

Figyelt kérdés
Most már hetek óta szenvedek a Tinderrel. Párok se jönnek túl gyakran, de néha azért van néhány. Mostanában sikerül elérnem, hogy a többségük vissza is írjon, de egyszerűen soha nem tudok eljutni a személyes találkozóig. Most én vagyok baromira ronda vagy ennyire nehéz Tinderen barátnőt találni?

2022. ápr. 21. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha mutatnál magadról egy képet könyebb lenne eldönteni.
2022. ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Tinder:

- Több férfi van rajta, mint nő.

- A szép nőkre naponta minimum 10 férfi ír rá, tehát válogathatnak.

- Sok olyan nő is fenn van, aki boldog párkapcsolatban él vagy nem akar kapcsolatot, csak lájkokat gyűjt.


Tényleg érdemes pazarolnod az életedet a Tinderre?

2022. ápr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Keress inkább pasit, most úgyis az a divat!
2022. ápr. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő
2022. ápr. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Azért, ha látnék egy képet (amin amúgy lehet nem is te vagy) majd nulla ismeretséggel szeretnéd, hogy időt, pénzt és energiát fektessek egy idegennel történő találkozóba én is elhajtanálak.

Legalább a video chatig jussatok el.

2022. ápr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A tinder az oka, valószínüleg
2022. ápr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A nem adonisz-szerű férfiak nagy része a tinderen nem tud randit összeszedni sajnos ez a tapasztalat.
2022. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Szerintem is valahol ott a hiba, hogy egy lányra nagyon sok fiú ráír, még ha nem is annyira szép. Egyszer voltam fent egy társkeresőn és rengetegen írtak rám, pedig teljesen átlagos vagyok, nem volt rólam kihívó kép csak egy arc+egy egész alakos.

Egy ideig jól éreztem magam tőle, hogy írnak, de aztán már lassan azt sem tudtam kivel miről beszéltem (igyekeztem mindenkinek válaszolni, stb) és pont azért, mert akkora volt a felhozatal, nem lett egyikből sem személyes találkozó.

Egyszerűen valahogy ezek az alkalmazások szerintem nem működnek, sokkal több sikerrel jár az ember, ha inkább élőben ismerkedik.

2022. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
a fészbúkon olyan bányrémekre ráírnak hogy szép meg csinos hogy be szoktam pisálni a röhögéstől
2022. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már társkereső, akkor monfjuk nem eleve azon kéne próbálkozni ahol mindenki csak egyéjszakást keres, nézz körbe másik oldalon
2022. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!