Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok és szívesen beszélgetnék más lányokkal, kibeszélni a problémáinkat meg igazából bármit, ilyen lelki társakként. Szerintem ez mindig jó ha van valaki akivel meg tudod beszélni a dolgaidat, főleg ha közös témáitok vannak.

Írok most erről egy kicsit, hogy belelássatok miről van szó.

Valahogy nekem sosem jönnek össze a dolgaim a fiúkkal.. Nem tudom miért van ez. Már sokmindenen átmentem de még mindig nem találtam meg a hozzám illő személyt. Sok fiúval próbálkoztam és sosem jött össze semmi komolyabb. Valahogy mindig meghátrálnak tőlem és tényleg nem értem hogy miért. Lehet hogy alapból rossz kategóriájú fiúkat találtam akikkel lehetetlen bármit is összehozni, de már nagyon unom. Voltak olyan esetek mikor ilyen elérhetetlen fiúktól akartam valamit és plátói szerelem volt, ez jellemző rám amúgy. Nem tudom mit kéne tennem eddig csak rossz tapasztalataim voltak. Most ebbe jobban nem is megyek bele.

Szóval van itt olyan lány aki szívesen beszélgetne? Velem egykorú, kb 19-25 korig.

(Fiúk ne írjanak, innen semmiképp nem szeretnék senkivel semmit.)

19/L



2022. ápr. 24. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Bocsánat ha bunkóság lesz amit írok, de most jól értelmezem hogy inkább leszbikus pályára térsz át, mert nem jött össze a fiúkkal? Miből gondolod hogy ezen az oldalon nincsenek normális srácok? Ha alapból ilyen hozzállást tanusítasz akkor azt hiszem kezdem megérteni hogy miért nem jöttél ki eddig senkivel.
2022. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Most lelki társat keresel vagy párkapcsolatot?
2022. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha szeretnél, nyugodtan írj nekem, szívesen meghallgatlak :)


18/L

2022. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jézusom, látom akadt aki ezt félreérti. Itt szó sincs leszbikusságról meg semmi ilyesmi. Az meg had legyen már az én döntésem hogy honnan és kivel akarok ismerkedni. Egyértelműen leírtam hogy ezek párkapcsolati gondok, nyilván kapcsolatot akarok és a fiúktól akarok valamit is. De azt is leírtam hogy nem szeretnék itt fiúkkal beszélgetni szóval senki ne írjon, ehhez képest akadtak..

Én itt csak arra vagyok kíváncsi hogy van-e olyan lány aki ugyanígy van ezzel és akkor tudnánk egymással beszélgetni ezekről.

2022. ápr. 24. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Csak a kategóriát is nézve félreérthető a kérdés.
2022. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindig vannak és lesznek olyan emberek akik belekötnek valamibe.

Ezt láttam a legjobb kategóriának amibe tehetem, és ez így is van mert erről lenne szó, erről beszélnénk szóval ez a kiinduló pont. De kötekedő embereknek felesleges magyarázkodni.

Tényleg csak olyan írjon aki a kérdésemre válaszol és szeretne beszélgetni, köszönöm

2022. ápr. 24. 20:13
 7/9 palfydanka ***** válasza:
100%
Szia, ha van kedved írj nyugodtan!:) 19/L
2022. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne keseredj el. Én egész életemben eddig úgy voltam, hogy nem találok magam mellé senkit. Most 20 éves koromra találtam csak meg azt a személyt, akivel tényleg eltudnék képzelni egy életet.


Úgy hogy ne add fel :)

2022. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dregor ***** válasza:
Tehát vagy te, egy lány akinek a párválasztási szokásai, nos... problémásak ezek szerint. Ugyanilyen lányt keresel, akivel megbeszélhetitek, hogy mi is jelenti a gondot, hogy ebben tudjatok fejlődni. Erre kishazánkban van is valami kishazánkban, amit csak úgy mondogatnak: Vak vezet világtalant.
2022. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!