Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek írjak neki, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki, vagy már nem érdemes?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem valakit, nagyon jól elbeszélgettünk, kicsit mintha még jeleket is küldött volna nekem.. Persze ez nekem ott helyben nem esett le. Viszont bejelöltem facebookon és nem igazolt vissza. Csak azért nem értem mert amikor együtt voltunk ő nyitott felém és most meg semmi. Szerintetek érdemes írnom neki így, hogy azóta nem is beszéltünk, vagy már nem érdemes?

2022. ápr. 29. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Lehet hogy csak még nem látta a jelölést, vagy nem tudja hogy most mit akarsz.

Persze attól írhatsz is neki, de az szerintem, úgy hogy már jó ideje nem beszéltetek, kicsit nyomulósnak tűnne.

2022. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy látta a jelölést, és így sem jelölt vissza. Én szeretném folytatni vele az ismerkedést, és azt hittem, hogy ő is akar valamit tőlem mert úgy viselkedett, de most meg nagyon úgy tűnik, hogy ő mégsem akar semmit. Ezért nem tudom hogy írjak-e neki, mert ha én nem írok, akkor valószínűleg semmi sem lesz köztünk.
2022. ápr. 29. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha van rá esély hogy legyen köztetek valami, és ehhez az kell hogy ráírj, akkor nyugodtan.

Pl azzal is indíthatsz, hogy már régen beszéltetek és kíváncsi vagy, hogy mi van vele.

Tapasztalatból mondom, ha meg van rá az esély hogy legyen köztetek valami, akkor ne hagyd elveszni.

Sok sikert :)

1-es voltam

2022. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha a jelölésre nem reagált, akkor felesleges. Csak azt nem jelölöd vissza, akit nem akarsz.


Ha visszajelölne, írhatnál. Vagy írhattál volna alapból, jelölés nélkül. Így sok lenne már, úgy látszik nem érdekled.

2022. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van valami konkrét ötleted, akkor írj neki szerintem.
2022. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!