Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17éves végsős srác vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajtostallér12345 kérdése:

17éves végsős srác vagyok átlagos arccal. Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Még nem voltam párkapcsolatban. A kommunikáció nehezen megy a lányokkal , nehezen nyilok meg az emberek felé , bulizni nem szeretek akkor mégis hogyan kéne próbálkozzak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Discordon elmondom.
2021. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Próbálkozni úgy tudsz, hogy odamész lányokhoz, megpróbálsz beszélgetni velük, hülyéskedni, flörtölni, ismerkedni, találkára hívni őket.


Ha nagyon nagy szerencséd van, ritkán megtörténik hogy lány közeledik feléd, de ugye ha nem vagytok egymásnak valóak, vagy nem jön be, akkor ugyanott tartasz mintha nem tette volna.


Ha nem csinálsz semmit, akkor marad ez az állapot életed végéig. Mozdulj ki többet, nyiss mások felé, haverkodj. Nem kell rögtön barátnőt vagy legjobb barátokat szerezni, ismerkedj először. Légy türelmes magaddal, ne görcsölj rá a témára.


Az elején nagyon nehéz, de minél többet mész a félelmed ellen, annál könnyebb lesz.

2021. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Introvertált emberek általában egyetemen könnyebben találnak partnert, mint középsuliban. Ott több az értelmiségi, akivel az agyán keresztül tudsz majd kapcsolódni és nem a lazaságod, macsóságod fog számítani.
2021. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésben benne van a válasz egyébként
2021. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maga a középsuli is egy rakás szar egyébként, ott mindenkinek az számít ki a menőbb aki már egy kicsit is eltér lenézik.. Hát az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni és teljesen megértem hogy ott nem tudsz ismerkedni.. Nem tudom hány tizenévesről hallok akit piszkálnak vagy még rosszabb az öngyilkosságon gondolkodik.. Szörnyű az egész.. Jó neked hogy végzel nekem még van egy évem sajna de sok a prosti nálunk akik konkrétan ordítoznak szünetekben egymással.. Nem értem miért nem lehet normálisan beszélgetni.. Mindegy is egyszer minden véget ér, szerencsére ez is. Szerintem keress valami sportot, énis a sport által ismertem meg sok embert vagy szakkörök az érdeklődéseid szerint. Minden jót addig is!
2021. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!