Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindenki csak szexelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki csak szexelni akar és nem normális kapcsolatot?

Figyelt kérdés

18 éves hímnemű egyed vagyok, lassan 19, így nem hiszem hogy az lenne hogy "Most lettek tinik el akarják veszíteni a szüzességüket"

Alapjáraton nem vagyok valami sikeres az ismerkedés terén, de sokszor az a kevés ember aki akart volna valamit azért lett általam vissza utasítva mert csak szexelni akart volna, én nem vagyok csak úgy képes lefeküdni akárkivel....Nekem szerelmesnek kell lennem ehhez.


2022. máj. 7. 09:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én nem is értem őket. Mármint van aki konkrétan egy vad idegennel fekszik le, vagy csak alig ismeri. Hogyan???
2022. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ui.: De azért az nagy általánosítás, hogy mindenki.
2022. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok…
2022. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te hímnemű egyed... nagyon kevés emver van aki csak szexelni akarna.
2022. máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
2 éve élek párkapcsolatban, ahol 4 hónap után volt először szex, szóval nem mindenki a szexre megy.
2022. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igazad van.....csak az emberek 99%-a.
2022. máj. 7. 10:55
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Blöeh
2022. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, milyen lányokkal találkoztál eddig, de ha nem vagy túl sikeres a párkeresésben, akkor természetes, hogy nincs jó rálátásod az egészre. Ha szerinted az emberek 99%-a szexre megy, akkor gondold át még párszor ezt a dolgot.
2022. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
kamu
2022. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Annyira szeretem, hogy az összes kérdést, ilyen jellegű kérdést olyanok írják ki, akik semmi tapasztalata kapcsolatok terén, és sikertelenek. És hozzáteszem, amíg nem volt egy rendes kapcsolatod, és nem vesztetted el a szüzességed, addig szerintem nem is fogod érteni, hogy mért akarhat valaki kapcsolat nélkül szexelni. Nem próbállak meggyőzni, hogy hülyeség, amit állítasz, mert nem hiszem, hogy sok esélyem lenne rá, de azt biztosan állíthatom, hogy nagyon örülnék, ha a legnagyobb problémám az lenne, hogy mindenki csak szexelni akar. És a helyedben már rég kihasználtam volna ezt a helyzetet. 17F
2022. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!