Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
54 kg vagyok, 168 cm, 18 éves. Szabadidőmben a gép előtt ülök, utoljára 2-3 éve beszéltem lányokkal. Nincsenek barátaim, pattanásos az arcom és félénk vagyok.
2022. máj. 15. 10:42
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
86%

#19 mert hülyeségeket írsz és nem tudod pontosan :) Az introvertáltság nem azt jelenti, hogy valaki nem akar társaságba menni. Az introvertáltak is akarnak társaságba menni, programokat csinálni, helyekre menni. Az introvertáltság csak annyit jelent, hogy elfáradnak egy szociális esemény után, kell nekik egy kicsit több énidő


"Az introvertáltak érdeklődése befelé irányul: gondolataikat, érzéseiket és cselekedeteiket elsősorban belső tényezők motiválják, mintsem a külvilág. A társadalmi interakciók leszívják energiáikat, de ez jelenti azt, hogy antiszociálisak lennének. Megfigyelés után cselekednek, megfontoltak."

2022. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
92%
Akkor se kellesz senkinek. Btw szarul tudod az introvertált szó jelentését. Szüksége van társas kapcsolatokra, de egy idő után elfárad, és egyedülléttel töltődik fel. A legtöbben megbolondulnánk ha folyton egyedül lennénk, ez a normális mert társas lények vagyunk.
2022. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
ti tudjátok rosszul és csak hülyeségetek beszéltek. miért lenne szüksége társas kapcsolatokra ha elfárad tőle??
2022. máj. 15. 20:32
 34/42 anonim ***** válasza:
94%
Bárcsak lehetne neten keresztül felpofozni valakit:D
2022. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
de szerencsére nem lehet:D :D :D :D:D:D:D:D:D: d
2022. máj. 15. 20:40
 36/42 A kérdező kommentje:
:d
2022. máj. 15. 20:40
 37/42 A kérdező kommentje:
.d:
2022. máj. 15. 20:40
 38/42 A kérdező kommentje:
Dㅤ
2022. máj. 15. 20:41
 39/42 anonim ***** válasza:
91%
Volt már introvertált párom, és én is introveltált vagyok, ez annyit jelentett, hogy ketten, vagy pár közeli baráttal együtt szerveztünk programokat, nem nagy csoporttal. A külső ha nem is a legfontosabb, az igénytelenséged igenis taszító, csak úgy, mint a felfogásod. A félénkség nem különösebben zavar, amíg ez nem túl durva, hisz a jó ember mellett, úgyis megnyílnál. De az intellektualitás számomra fontos, belőled az pedig hiányzik.
2022. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
91%
#33 omg ne legyél már hülye. attól hogy valamitől az ember elfárad még lehet rá igénye. ha egész nap gép előtt poshatsz legalább valami értelmesre is használhatnád.
2022. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!